Temat: fajny hh

Oczywiscie to nie jest z osw sklad ale fajne flou bit i styl
sklad-834
proponowane kawalki :
efekt motyla
mamy to

a orientuje sie ktos czy wyszly jakies albumy HH w przeciagu tego roku jakies konkretne ?? pezeta eldo lub innych??

Thumbs up Thumbs down

2 Ostatnio edytowany przez kilo12 (2008-09-17 11:28:06)

Odp: fajny hh

To jest z albumu kolumny plona . . . jak juz walimy kawalinami z poza OSW to wlacz sobie kawaline Shellerini i Slon - Reprezentant (mixer), Razem Ponad KILOOO - Z życia wzięte, albo coś od Przechwyt Skład wink dobre wałki na rozkmine zapodaja:) Aha odnośnie nowych albumów to polecam Dixon 37, W Czerni i W Bieli, RPK, Przechwyt, Wwarstwa, smile

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: fajny hh

no thx zyrkne napewno dixon 37 slyszalem i mam na kompie spoko hh tam w kawalku 2 dzielnice a reszta mniejwiecej na poziomie a na reszte zerkne dobry hip hop prezentuje tez ths klika w albumie liryka chodnika pozdro

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: fajny hh

THeSi dobrze idą i w starych kawalinach np. na mixtaepach 600v i na ich plytce goclaw i grochow:) jakbyś chciał jakieś albumiki to daj znać mam ponad 400 to Ci wrzuce coś na serwer:)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: fajny hh

zobczymy co i jak narazie nie potrzeba smile

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: fajny hh

no i nie zapminajmy ze z końcem miesiąca wychodzi F.I.R.M.A. "przeciwko kurestwu i upadkowi zasad" plyta nagrana w pelnym skladzie, czyli dla niezorientowanych - powrót do skladu Popka i Pomidora smile

tu link do kawałka promującego płyte - http://pl.youtube.com/watch?v=Oo6YkiU3-ss

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

7

Odp: fajny hh

;d;d Niezapomnijmy również, że niebawem wychodzi nowa płytka molesty bez wilka:) jak i również nowa płytka RPK - Samo Życie:)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: fajny hh

a to to akurat wiem
nieprzepadam az za molesta ale zobaczymy co ziomus nawinie
a rpk to nie wiem nie sluchalem tego

Thumbs up Thumbs down