Temat: 22.02.08 i 24.02.08

"Jest wyjątkowa sytuacja w Oświęcimiu związana z utrzymaniem się ekstralidze naszej drużyny więc chciałem poruszyć ludzi,kibiców którym zależy na sporcie w Oświęcimiu tak w ogóle i by zrobili coś dla klubu-tak nie wiele... przyjść 22.02 oraz 24.02 2008r. na lodowisko i wesprzeć drużynę dopingiem.A może ktoś nie miał okazji nigdy do tej pory być na meczu hokeja to jest wyjątkowa okazja się skusić i zobaczyć z bliska jak piękna jest to dyscyplina,zaprosić znajomych ,kolegów ze szkoły,pracy.Drużyna przechodzi w swej pięknej historii trudny moment i jest potrzeba ich w tym trudnym momencie wesprzeć jak największym dopingiem a ilość kibiców ma tu baaardzo duże i istotne znaczenie by drużynie lepiej się grało.Tak więc kończąc mój apel zapraszajcie ludzie ludzi  wszyscy na mecz...

Nidy nie spadnie Oświęcim nigdy nie spadnie... "

mam nadzieje ze ktos z forum sie ruszy jak nie bedzie duzo ludzi to jedyna rozrywka w tym miescie pojdzie sie je...c nie badzcie obojetni to naprawde arcywazne mecze byc moze (oby nie) ostatnie mecze hokeja w osw

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

bardziej niż ludzie przydałaby się kasa...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

3

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

doping nakręci zawodników, nakręceni zawodnicy nakręcą wyniki zaś one nakręcą sponsorów którzy nakręcą kasę która niestety rządzi w tym sporcie ;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

4 Ostatnio edytowany przez skn_osw (2008-02-13 14:48:12)

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

Kasa będzie jak przyjdą ludzie!!! wczoraj odbyło się oficjalne spotkanie zarządu TH UNIA z kibicami i doszliśmy do porozumienia, że bilety będą w cenie 8 zł cały i 5 zł ulgowy... Po za tym, na terenie miasta będą rozdawane ulotki z informacją odnoszącą się do tych spotkań. Tu nie ma co myśleć, tylko trzeba przyjść, jeżeli Unia (odpukać) spadnie do pierwszej ligi to rzeczywiście może spełnić się koszmar wielu ludzi... co weekend wydajecie na szlugi i alk pięc dych lekką ręką, więc wydać piątaka na mecz to nie wiele...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

5

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

Kiedyś unia była dobra bo miała dużo kasy, teraz chcemy żeby była dobra bez kasy, tak się nie da, to biznes...

Ludzie będą kupować bilety jak Unia będzie wygrywać, a nie po to aby zaczęła wygrywać...

Tu potrzeba sponsora, takiego jak kiedyś...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

6

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

Podobno (choć może to być zwykła plotka) Firma chemiczna znów chce sponsorować hokej w osw, z tym że postawiła warunek pozostania drużyny w I lidze. Słyszał ktoś o tym?

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

Też takie plotki słyszałem. Z resztą co chwile coś nowego ludzie wymyślają. Za kosmiczną sumę [chociaż nie wiem skąd ją klub miał niby mieć] mieli być zawodnicy z extraligi czeskiej ponoć ;-) [dziwne bo tam sezon też trwa] - za to są słowacy ;-) nieważne są plotki a wazne są play outy.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

8

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

prezes mówił że strwaja zaawansowane rozmowy z grupą synthos, ale jak się one skończą, tego nie wie nikt

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

9

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

a jest jakiś wyjazd organizowany ?

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

10

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

oficjalnego nie ma ale podobno kibice ugadali sie mniędzy sobą i jada autami, ale czy dojdzie do wyjazdu to zabij, nie wiem ...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

11

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

wyjazd byl i byla nas w sumie setka 13 fur + pikniki teraz w piatek tlumnie na hale pozdro

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

Powiesz mi Wojtas taką akcje:

czemu nie można wynająć jakiegoś dużego autobusu/ paru busów ?
Pytalem o to innego znajomego ale dość chaotyczną odpowiedź dostałem z której nic nie wywnioskowałem.
Na kasach przecież wchodziliśmy bez problemów, sektor też dostaliśmy jak i eskortę. Ogólnie to nawet nikt nie miał ochoty szukać problemów.
Wogóle to problemów nie było więc myślę, że już na drugi wyjazdowy mecz można myśleć nad rozwiązaniem typu autobus ?
Skoro to mogłoby przyciągnąć więcej ludzi to czemu nie ?

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

13

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

pozwól że ja Ci odpowiem, mimo iż chłopcem wyjazdowcem nie jestem!! pamietasz zeszłoroczny wyjazd do Janowa i to jaki był finał tego wyjazdu? - to masz odpowiedź. ten wyjazd był dogadany między kibicamu Uni i Poloni. Zarząd Poloni wystosował pismo do wszystkich klubów ekstraklasy, że nie przyjmie na lodowisko zorganizowanych grup kibiców. więc jakbyście chcieli jechać autokarem, macie 90% szans że na rogatkach zwnie was Policja!!

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

14

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

tylko, że policja nas pytała czy jesteśmy z oświęcimia, polecała nam gdzie parkować, dodatkowo eskortowali. 
Podejrzewam, że i tak wyjazd w 29 będzie samochodami, lecz taki autobus mógłby więcej kibiców zabrać bo nie każdy miał możliwość jechania autem. Z tego co wiem Polonia ma wielkie problemy finansowe i taki przyjazd jak nasze dużo im daje no bo jakby nie patrzeć to tysiąc złotych więcej. Poza tym po tym jak doszło do porozumienia między kibicami myślę, że można by zorganizować taki przejazd ?

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

15 Ostatnio edytowany przez wojtas_skn (2008-02-19 18:51:36)

Odp: 22.02.08 i 24.02.08

mozna ale teoretycznie to ze psiarnia puscila nas na ten mecz to i tak cud na 100% 29 beda stali na rogatkach i cofali fury na kosach a co dopiero autobus w naszym pieknym kraju kibicom przyjezdnym nie jest dane ogladac meczow tej smiesznej ligi ale po czesci sami sie do tego przyczynilismy:) takze jedyna opcja to dogadac sie znow z Polonia ale nie ma mowy wtedy raczej o autobusie znajac zycie i bedac na paru wyjazdach trzeba tez myslec o tym ile jeszcze osob by pojechalo z nami ja widzialem same znajome mordy ( + pare wyjatkow )ktore jezdza a wogole to kto w promieniu 40 km wynajmie kibicom Unii autobus czy busa smile

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down