1

Temat: Prośba

Witam.Pisze w pewnej bardzo ważnej sprawie.Mimo ,że hh i hokej to różne dziedziny ( chociaż czasem możliwe do połączenia  ) zapewne wiecie ,że oświęcimska Unia przeżywa olbrzymi kryzys. Jako kibice szukamy każdej możliwości , aby w jakikolwiek sposób pomóc naszym zawodnikom , podtrzymać ich na duchu w tych ciężkich czasach.W związku z tym w imieniu wszystkich kibiców Unii mam do Was wielką prośbę. POdjął by się ktoś nagrania kawałka dotyczącego biało niebieskich?Utworu który mogłby być puszczany w czasie meczów , który nawiązywał by zarowno do histori naszego klubu jak i czasów obecnych ,kibiców i sportowców,  który pozwolił by młodym graczom Unii uwierzyć ,że nie sa sami ,że mają w nas wsparcie. Z góry dzięki.

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Prośba

gosciu przyjebaj ten post na forum ksu a nie tu bo kto mialby zrobic ten kawalek jesli nie kibice ja jestem chetny juz od dawna tylko szukam kompanow ktorzy tez jezdza za unia i moga cos konkretnego na ten temat nawinac :twisted:

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Prośba

Uwierz mi ,że znam większość chłopaków , udzielających się na naszym forum i wiem ,że talentu do rymów raczej nikt nie ma i dlatego właśnie prosze innych Oświęcimian o pomoc.

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Prośba

a na tym forum raczej nie ma kibicow z tego co widze dlatego mysle ze jedyne co pozostaje to uzbroic sie w cierpliwosc bo predzej czy pozniej z ziomkami sklecimy taki kawalek bo planow juz pare bylo tylko musi to byc zrobione od kibicow dla kibicow a nie dla druzyny moim zdaniem

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Prośba

W Imieniu Kibiców UNII tez przyłączam sie do tej prośby.
Myślę ze znajda sie osoby ktore kumaja ten temat

Bit idzie w Polske by sławić nasze miasto i nasz klub!

POZDRAWIAM !!!!!


Tu sa kibicowskie nuty z okolicy:

http://video.google.pl/videoplay?docid= … 9705271883

http://pl.youtube.com/watch?v=Iy9I1Jgf6X0

http://pl.youtube.com/watch?v=ZabiVrv_hes



PS: Wojtas ma racje od Kibicow dla Kibicow!

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Prośba

Katowicka i Chorzowska nuta , moim zdaniem w wykonaniu kiepskich mc , słabe flou,słabe bity(ale ogólnie jest i o to chodzi).Tyski kawałek , najlepszy z pośród tych trzech.Zapodaje wam linka chyba bo najlepszej w Polsce produckji , chodzi o Cracovie ;] , dobry bit (chodz troche plastikowy) flou w miare , lepsze teksty pozdro.

http://www.youtube.com/watch?v=b4oCpGhepQk

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

7

Odp: Prośba

no w sumie tyska jest dobra gdyby potrafili zrobic cos na swoim podkladzie

Cracovia tez ma zerznięty bit...

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Prośba

Z czego Cracovia ma zerzniety bit ?? jak mozesz to daj jakiegos linka do kawałku.

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

9

Odp: Prośba

z innej kibicowskiej nuty... teraz dokladnie nie pamietam! Ale jest tak jak mowie

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Prośba

hhhh Twoja wypowiedż rozjebala mi tatuaze;)) Chorzowski kawalek jest slaby???? buehehehe poleciales jak huj, moze to dlatego ze nie trawisz chorzowa.

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: Prośba

no dla mnei jest słaby , i co to źle ? nie kazdemu sie podoba to samo , i nie poleciałem jak huj , i nie nie trawie chorzowa bo nawet tam niebyłem , najelpszy ma craxa i tychy.... buehhehehe ... hahaha

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

12

Odp: Prośba

Tyski jest najlepszy, ale nie wiadomo jakby to wyszło na innym bicie... chociaż i tak podziw bo nawet dali rade pod ten ciężki bit.
tylko rozjebała mnie ta reklama bufetu z zapiekankami szkoda że nie nawineli że kible też mają big_smile
Chorzowski kawałek też spoko ale bit słaby i jak dla mnie za cichy, ale zwrota po śląsku wymiata ;]
Katowice mi nie siadły jakoś wcale, a co do Cracovi to nawet spoko a muze chyba sami kibice robili bo nawet na końcu klipu pisze kto ją robił, ale moge sie mylic smile

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: Prośba

heh właśnie zapuściłem sobie PWS i tak sie okazało że ten bit z cracovi to jest właśnie PWS a kawałek nosi ten sam tytuł smile to sie wyjaśniło

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: Prośba

no za dzisiejszy mecz wydaje mi się, że ktoś powinien siąść nad kartką i bitem ;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

15

Odp: Prośba

to moze Ty siadziesz ? przeciez tez raperem jestes...

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

16

Odp: Prośba

uwierz myślałem wczoraj nad tym, ale jak to ma być jakoś częściej używane niż przeciętne mp3 na kogokolwiek dysku to musi być to zrobione na stówe.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

17

Odp: Prośba

No wlasnie to nie jest takie proste.. ten bit dotrze do szerszego grona... takze musi byc dobry! Powiedzenia w tworzeniu ! WIERZE W WAS

Chorzowski kawałek jest najlepszy...

Tyski jest raczej banalny i nie pod swoj bit
a Krakowskiego juz nie pamietam, wiem tyle ze tez nie na swoim bicie

Thumbs up Thumbs down

18

Odp: Prośba

a Krakowskiego juz nie pamietam, wiem tyle ze tez nie na swoim bicie

czytaj temat... projekt własny styl-PWS ]

pisałem już wink

Thumbs up Thumbs down

19

Odp: Prośba

Czytaj temat... ze zrozumieniem! Napisalem ze nie pamietam calego kawalka...

Thumbs up Thumbs down

20

Odp: Prośba

dobra mniejsza o to, wiadomo już o co chodzi ;]

Thumbs up Thumbs down

21

Odp: Prośba

Tak z czystej ciekawości . Działa ktoś/coś / jakoś w tym kierunku ?

Thumbs up Thumbs down

22

Odp: Prośba

Spokojnie my też będziemy mieli swój hymn smile Jest w trakcie powstawania więc cierpliwości smile

Thumbs up Thumbs down

23

Odp: Prośba

dodam cos o moim klubie, Kawalek o Gwardii nagrany przez Maje z 4P, w czasie kiedy Gwardyjka miala wielki znak zapytania czy dalej bedzie mogla dzialac...
http://www.ksg1946.ovh.org/gwardia.mp3

Thumbs up Thumbs down

24

Odp: Prośba

GANDZIOR napisał/a:

Spokojnie my też będziemy mieli swój hymn smile Jest w trakcie powstawania więc cierpliwości smile

A więc czekamy.
A w między czasie może ktoś napisac tytuły kawałków typowo o Oświęcimiu ? Chodzi mi o coś w stylu SZOK- " jedno miasto"itp

Thumbs up Thumbs down

25

Odp: Prośba

"Dla wszystkich"
"Mam to, znam to"
S.Z.O.K.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."