1

Temat: Nowe oblicze sceny OSW!!!

http://www.youtube.com/watch?v=o7aWbQNJ-dw

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

BUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Jak jest tam belo to moze i esten ? buahahahahahhah hah ahah aahah haha odjebałem co za idioci

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

3

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

ehh  tak tylko dla ścisłości (nie jestem adwokatem bela czy cos w tym stylu tylko chce nakreslic sytuacje) - te video jest PARODIĄ!! teledysku jakiegos tam klubowego numeru wyprodukowanego przez Mbrothera i tylko i wylacznie jako beke oglądajcie.. I mozesz mi kurwa wytlumaczyc  co niby ma do tego Esten??!jak masz pisac takie bzdury to odpusc juz sobie odrazu pisanie na tym forum.

4

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

Do wiadomosci- ja tylko przedstawiam wam ten klip, bez komentarzy...

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

Ten filmik ma prawie 3 lata ;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

6

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

widze że " hhhh " jest bardzo wygadany .. a jaki z niego krytykant .. ojojjjj az głowa boli smile

buhahah

pozdro dla tych co wiedzą o co chodzi .. smile

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

jestem wygadany i jesten krytykant.Positive - nie mialem na celu obrazic estena ani nic bo jak bym kurwa chciał to mógłbym pojechac kogo chce, napisałem tak w zwiazku z tym ze belo byl administratorem,pozatym nakreślić chcesz to nakreślak.A teraz tak ; jeśli przeczytałes tego posta i skumales o co chodzi to luz, natomiast jeżeli nie nasz szanowny DJ-u ,Producencie,to ci odpowiem w następnym poscie.Dewu- no jak 3 lata to niezle , ja myslalem ze to jakos na czasie wyszło , chociaz na date nie patrzylem na jutubie.

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

8

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

Aha , wogóle to daj jakieś , twoje produkcje POZYTYWKU , chodzi mi o kawałki  pod które zrobiłes bity(Tylko z góry prosze bez samplowania),bo słyszałem mixtape co zrobiłeś na hiphop kempa , ludzie sie tym jarają , ale ja w tym niewidze nic specjalnego. Aha jeszcze jedno , jeżeli miałbyś chęć odp. Mi , w stylu ; pochwal sie twoimi produkcjami , to lepiej nie pisz , bo swoich produkcji niemam.

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

9

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

Ehhh napisze to na jak najbardziej suchych faktach bez odrobiny emocji(mimoze nie na temat  wątku):
- jak czytasz to forum to widzisz ze jestem osoba ktora nie spina sie nie potrzebnie - zdenerowalo mnie tylko takie mieszanie bezpodstawne Estena.ciach
- żaden "POZYTYWEK" tylko Positive ewentualnie Pozytyw. ciach
- starsze kawałki pod które zrobilem bit są ogólnodostępne w necie/ na tej stronce i innych - nowych wyciekow raczej sie nie należy spodziewać przed jakąś całą produkcją. JAk nie chce ci sie ich poszukac to ja tu mam je wklejać , niedoczekanie.
-"bez samplingu" hh bez samplingu?? no to sie raczej po mnie nie spodziewaj. Wrecz powiedizalbym ze to jest śmieszne co napisałeś.
- nie odpisze w stylu 'pokaz swoje produkcje " bo uwazam ze nie czeba byc kucharzem rzeby stwierdzic że coś nie smakuje.
- "nakreślić chcesz to nakreślak" - nie rozumiem tego stwierdzenia ale niepotrzebuje tego rozumiem nei zalezy mi na tym.
- "jak to ma 3 lata to jest niezle"? - to to ma znaczenie jakie cos jest stare?no comments:

Dygresja mala: czemu nie zaczniesz spokojnie dyskutowac NA TEMAT rozumiem mozna sie posmiac mozna kogos skrytykowac ale cały szkopuł tkwi w tym żeby to byla krytyka NA JAKIEJS PODSTAWIE a nie jakies. Nie znam Cie i wali mnie to czy podoba ci sie to co robie ja czy co robi Esten czy kto inny. Nie robie tego dla Ciebie i ogólnie mam nadzieje że sie wkoncu uspokisz i zaczniesz sie jakos zachwywac wobec innych bo zbiera sie tobie na bana poprostu - i nie za krytyke ktora jest jaknajbardziej dozwolona itp tylko za brak kultury wypowiedzi. Nie ostrzegam tylko informuje.

10

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

hh bez samplingu - człowieku , jak byś nie wiedział to duzo osób nie uzywa sampli , wiec mi niepisz ze to jest smieszne to co napisałem . Bo myślalem ze masz jakies bity gdzie zrobiles sobie sam wszystkie melodie , a nie oparte na jakims samplu.

Pozytywku - Pozytyw - Positive - niedoczekanie ! Ze strony słuchałem instrumentala ale za słaby dla mnie , i dlatego chciałem jakis kawałków , a jak jesteś juz taki ważny ze nawet ci sie niechce dac kawałków albo chociaż tytółów , to naprawde jest mi Ciebie żal.

smile)::));:):):):):):)::):):):):

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

11 Ostatnio edytowany przez RAMON (2007-11-14 08:25:59)

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

hhhh napisał/a:

jest mi Ciebie żal

J/W Trzyha + jeden gratis big_smile

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

12 Ostatnio edytowany przez Dj Positive (2007-11-14 10:59:35)

Odp: Nowe oblicze sceny OSW!!!

lol
edit:uprzejmie informuje że dostał bana - nie za tą wypowiedz tylko za całoksztalt /brak kultury i strone jaką ma wpisane jako domową;-). Specjalnie przeczytalem wszytskie jego posty na tym forum i nic procz bezsensownych uwag nie stracimy. Ja od siebie chcialbym pozdrowic DjPremiera ktory na wiesc o tym ze w hh nie uzywa  sampli spalil wszystkie swoje stare plyty i wyrzucil mpc przez okono. No i okazałem sie jednak negatywem - wiem wiem żal tobie mnie. Jesli ktos jest za zciagnieciem bana poza nim samym - to żal mi go;-).