Temat: klub młodzieżowy w Chełmku "miejscówka".

Witajcie. smile
W ostatnich dniach załozylismy klub młodziezowy w Chełmku "miejscówka" szukamy osób tańczaych breack dance w celu pokazu i ewentualnej nauki dla kilku młodych chłopaków. Chcielismy również w kwietniu zorganizować koncert hip hop-owy, dysponujemy dużą salą i nagłosnieniem. Prosimy chętnych o kontakt tel. 600 629 612 lub poprzez forum. Celem naszego klubu jest zainteresowanie młodych ludzi alternatywnymi formami spedzania czasu wolnego. lol

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: klub młodzieżowy w Chełmku "miejscówka".

o.O coś nowego ;-) może być ciekawie. Jeżeli chodzi o koncert to ja się piszę ;-) a jezeli chodzi o bboy to dam znać na dniach.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

3

Odp: klub młodzieżowy w Chełmku "miejscówka".

zaśpiewaj im antywalentykowe gówno , wez jeszce arena i niech sie drze do majka buehehehe aha i nawijajcie do amerykanskich bitow zapomnialem ze wy kurwa jestescie elo banserzy buehehehhehe

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: klub młodzieżowy w Chełmku "miejscówka".

Okej. Zagramy jeszcze kawałek z okazji dnia kobiet i urodzin naszego kumpla- Bacy. Mamy w chuj kawałków okazyjnych i o niczym bo to w końcu prawie rap od rapanui [...] Co do bitów możesz wrzucać ile chcesz, ale to jak my graliśmy koncert ludzie się bawili...


A wracając do założyciela tematu to rozmawiałem z grupą bboyów. Chętnie zgodzili się na występ, lecz prosili o wcześniejszą datę. Co do udzielania lekcji też byli chętni, lecz dopiero po maturze część ich będzie robić instruktora. Jednak jakakolwiek współpraca mile widziana. Pozdrawiam

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

5

Odp: klub młodzieżowy w Chełmku "miejscówka".

...Chcielismy również w kwietniu zorganizować koncert hip hop-owy, dysponujemy dużą salą i nagłosnieniem...

i co z tym koncertem??

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down