1

Temat: Nielegale ościmskiego hip hopu

Siema
Mam pytanie czy ktoś może napisac cos o nielegalalach jakie wyszły w Oświencimie gdyż chciałbym cos wiecej sie dowiedziec o waszej hip hopowej
scenie a ja jestem z Lublina
pozdrawiam

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

http://osw.netax.pl/mp3.htm
http://osw.netax.pl/emiter.htm
oprócz tego składanka ANOMALIA
wcześniej jeszcze pierwsza składanka oświęcimska
i jeszcze parę innych nielegali

Na tą chwilę OSW reprezentuje na przyzwoitym poziomie:
Stara gwardia:
- S.Z.O.K.
- djPozytyw

młoda gwardia:
- Rapanui i ich kombinacje

Reszta bez rewelacji...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

3

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

ej a mozna jakos zdobyc te nielegale bo na stronie malo co jest

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

no na stronie jest 5CD do zassania, w sumie te najnowsze i najlepsze. Jedyna płytka nie dostępna za free to była Anomalia, organizatorzy ją sprzedawali... mam w domku jeszcze kilka sztuk, ale za bardzo nie mam czasu iść na pocztę i ewentualnie wysłać wink

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

http://osw.netax.pl/mp3.htm
http://osw.netax.pl/emiter.htm
oprócz tego składanka ANOMALIA
wcześniej jeszcze pierwsza składanka oświęcimska
i jeszcze parę innych nielegali

Na tą chwilę OSW reprezentuje na przyzwoitym poziomie:
Stara gwardia:
- S.Z.O.K.
- djPozytyw

młoda gwardia:
- Rapanui i ich kombinacje


Reszta bez rewelacji...

jestes pewien ze rapanui wymiata osw scene ??

dla mnei jest to gowno(RAP DLA HUJI) ,piszcza cos przy mikrofonach i jescze ta nazwa płytki KOTKU ahahaha to juz jest szczyt ich plyta bardziej podchodzi pod werbe niz pod hip-hop   , HC o wiele lepsza płytka
oni powinni byc na 1 miejscu narazie, typowy rap a nie hujnia.Pozdro dla HC tak trzymac dalej !

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

Ja nie mówię że wymiata bo na tą chwilę robi to tylko S.Z.O.K. ale Rapanui ma potencjał jest parę kroków do przodu niż reszta młodych i to na nich obecnie stawiam. Słuchałem nielegala HC, ale jak dla mnie nie wniósł nic nowego, brak świeżości, od takie ławkowe gadanie, mam wrażenie ze tego już słuchałem na Anomali...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

7

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

wiesz to jest tez podejscie w stylu "znamy sie wiec to co robisz jest pozytywne i podoba mi sie"  gdybym znal ziomka ktory robi rap na poziomie -17 i byl moim spoko ziomkiem to pewnie tez bym mowil ze spoko ma muze ale czy by sie podobala? pewnie nie... kazdy ma swoj gust i swoje upodobania dlatego czesci podoba sie RAPANUI innym HC a jeszcze innym 1-8 L czy trzeci wymiar...

SZOK w osw rzeczywiscie wymiata i bardzo dobrze ze jest taki sklad ktory bezustannie podnosi poprzeczke... i tak szczerze mowiac, i mysle ze sie mna zgodzicie nie ma i nie bedzie w tym miescie skladu ktory moglby im dorwonac nie mowiac juz o przeskoczeniu...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

8

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

Ja przedstawiam tylko moją ocenę muzyczną tej sceny widze potencjał w Rapanui, nie słucham ich na co dzień, a raczej prawie w ogóle, ale dlatego ze mam dużo lepszej muzy na półce. Po prostu jak bym miał czegoś posłuchać pozytywnego z OSW to włączyłbym Rapanui, ewentualnie swoją płytę.

S.Z.O.K. Czy oby na pewno nie może być składu którym im dorówna? Ja nie pisze o tym ze musi to być skład w tym samym stylu, ale wierzę w to że na tej scenie jeszcze coś powstanie równie dobrego. Sukces S.Z.O.K.-a okupiony była latami pracy i zajawki, a z tego co widze to są ludzie o takiej sile zajawki i pracy, ale na to trzeba jeszcze trochę pracy...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

9

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

Ja apeluje do FAKENICK'a o jakaś taką kulture wypowiedzi. Jeśli nie podoba ci sie to co robią to napisz cos w stylu " JA uważam że są beznadziejni, nieda sie tego słuchac .."itp itd.

Esten nie napisal ze wymiata tylko że

reprezentuje na przyzwoitym poziomie

, a ja również sie podpisuje pod wypowiedzią Estena. Na przestrzeni tych lat (których nawet nie licze bo sie staro wtedy czuje) słyszelismy z Estenem wiele plyt podziemnych, od groma pierwszych plyt jakiś zespołow , i na tym tle Rapanui mają spory potencjał. Ja osobiscie przyznam sie ze poza jednym przesłuchaniem nie słucham ich płyty (jak zreszą większosci polskiego hiphopu od kilku lat) i mimo ze jestem ich znajomym to oni o tym doskonale wiedzą ze tego nie słucham bo wole funk jazz breaki czy tez zagraniczny hip-hop. Co do twierdzenia skn_ośw,że  automatycznei kazdy jara sie produkcją swojego znajmego to JESTEM PEWNY, ze w przypadku Estena i mnie tak NIE JEST! ponieważ sam doświadczyłem nie raz nie dwa sytuacji że moje jakies propozycje podkładów były przez niego totalnie zjezdzane :-). A sami chłopaki z rapanui zostali przezemnie zjechani za hujowy master heh.

10

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

no dobra , przyznaje pomylilem sie do tej wypowiedzi ze wymiata , ale i tak uwazam ze HC o wiele lepiej wyszlo niz rapanui , dla mnei rapanui to jest bardziej rap dla dziewczyn i na jakas walentynkowa impreze , nie podoba mi sie jak chlopaki nawijaja , wole HC-tów maja wg. mnie lepsze flo  , wiadomo kazdy ma inny gust.Dj pozytyw do jesr forum , ty napisalem 2 slowa wulgarne i juz sie cisnieniujesz  to nie jest forum urzedu miasta , zeby zachowywac dosłowna kulture , pare slow nikomu mysle ze nie zaszkodzi.Aha nie zapominajmy tez , że rywalizacja sie dopiero zacznie jak wyjda płytki ; TYLENAS bądź Sztuki Dyplomacji , mysle ze to bardziej rozwinie Oświęcimska scena
Po 1 bedzie wiecej zespołow
Po 2 bedzie wieksza motywacja kazdej ekipy na robienie czegos lepszego.

to tyle mysle ze napisalem wszystko co mialem do napisania.

pozdrawiam.

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

wiesz nikt tu nie zabrania wulgaryzować, ale takie bezpośrednie obrażanie będzie piętnowane

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

12

Odp: Nielegale ościmskiego hip hopu

heh... Janek dawaj bita... Esten czas zacząć pisać;)

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon