1

Temat: Esten poleca...

Postanowiłem w tym dokładnie momenice zacząć watek, jako że się nastukałem przy pewnej muzycę chcę ją polecić z powodu specjalnych wlaorów muzyczno-kubkowo-smakowych, ktoś pewnie powie ze kobiety to padaka (czy inne trendy słowo) na mikrofonach, ale ja znam jedną która rozpierdala wszem i wobec (ocb?) no więc chciałem zaproponować panią która jest królową... tak wiem zostały dwie(?) możliwości, chodzi mi oczywiście (jakie to proste) o Queen Latifah, jeśli ktoś nie zna to powiem tak jeśli zrozumie jej płyty zrozumie esensje HHto tyle czekam na komentarze dissy fake, i inne wymysły wspólczesnej cywalizacji na określenie dyskusji która nie zawsze prowadzi... o boże co ja pierdole, posłuchajcie i ocenicie pozdrawiam... wszystkich a wiecie kogo a kogo nie hahah... yo.. keep funk alive hehehe jak mawia mój ulubiony dj heheh jest pieknie świeci słońce wiec ruszczie tyłki i zrozumcie.. kończe bo do "teacherea" niedorastam...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

2

Odp: Esten poleca...

yO! Niemam czasu na pełne przeczytanie tego postu, niemam też czasu na wielkie rozważania. Moje zdanie jest takie : Kto ma talent niech klei, kto ma umiejętnosci- niech zacznie z nimi coś robic, jezeli ktos wierzy w siebie, niech wierzy do końca w to co niewidoczne a osiągalne. PZDR

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Esten poleca...

Nom BJKS...masz racje:) A ty Estem pisz krotsze posty bo przeczytac nie da sie tego:) Ale i tak cie lubie...a tak przy okazji to mam nowy nr.komorki.
Jak chcesz to pusc mejla to ci podam. buziaki

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Esten poleca...

ROTFL...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: Esten poleca...

Ja tu chce poleci każdemu kto lubi dobre undergroundowe polskie kawałczany HH Departament z Nowego Sącza, STMR i Filis miażdżą dupsko, bardzo porządnie rymują i maja bardzo przyjmowalne texty. Pozdro eLo.

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Esten poleca...

toś w wątek nie trafił w ogóle.... polski HH nigdy niedorówna temu o czym ten wątek pisze.... nigdy!

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

7

Odp: Esten poleca...

To nie było napisanae apropo tematu, to było napisane apropo tego co polecam. Do tego, ja sie urodziłem na Zachodzie, urodziłem się człowieku w Kanadzie i na co dzien słuchałem zachdniego Hip-Hopu, wiesz jakie płyty mi zapadły w pamięci? House of Pain "Fine Malt Lirics", pare kawałków MC Hammer, pare kawałczanów Public Enemy, Snoop Dogg i Dr. Dre, Eminem. To jest na tyle, od kiedy mieszkam w Polsce, od kiedy siedze w podziemnych bitach....to mnie wali kompletnie amerykański HH dlaczego? Dlatego że w polskim HH jest zupełniei nny klimat, i wole ten klimat, Co do śpiewających lasek, jak juz mówiłem, sa tacy co mogą, są tacy co chcą, i są tacy którym to wychodzi. Tyle.

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Esten poleca...

no to miej świadomość że to co zapamiętałeś z zachodniego HH to shit

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

9

Odp: Esten poleca...

hehe=] pamiętam =] Zastanawia mnie jedynie fakt, dlaczego Stany jako kolebka HH przeniosły się w strone mocno komercyjną.... Siema.

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Esten poleca...

Heh to nie do końca jest prawda, komercja jest w każdej kulturze, ale to wcale nie oznacza że to zjawisko jest wszędzie, ja na co dzień nie słucham tego co ty wypisałeś, słucham zupełnie innych rzeczy. W stanach można odkryć nowe jakości, które tylko tam powstają, scena jest dużo bardziej zróżnicowana i przez to ciekawsza, a PL niestety jest bardzo słaby, bardzo...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

11

Odp: Esten poleca...

yO Esten, to prośbe kieruje do ciebie, Zarzuciłbyś jakimiś linkami na strony z ciekawymi twórcami ze Stanów, chętnie posłucham jakiś nowosci. eMa

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: Esten poleca...

hm... linkami? linków nie mam... ale na poczatek sprawdz Cunninlynguists

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

13

Odp: Esten poleca...

NothingToGive wylajtowany kawałek:) podoba sie uszom. smile

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down