1 Ostatnio edytowany przez Rudson (2012-02-21 22:21:23)

Temat: Jakieś free

Siemano wiem że mało się udzialem ale chciałbym napisać takie coś. Chętnych zapraszam na freestyle , Nie wiem kto by był.  To wszystko z mojej inicjatywy i DeWu ( kiedyś takie coś było zoorganizwoane  i wyszło nawet fajnie ). Pewnie będe ja DeWu , Ludwik , Tajmer i moze jeszcze jeden mój ziom....

Spotkanie odbyło by się na początku marca datę i godzine by się ustaliło. Jakby było parę chętnych , myśle że spotkanie odbyło by się na osiedlu chemików....
Chętnych prosze o kontakt.... (12565453 to moje gg , tam więcej informacji , jak się dogadam dobrze z DeWu bo chcemy coś takiego zoorganizować.)

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Jakieś free

mozna cos pokminic

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Jakieś free

mozna i to czesciej niz raz na 10 lat big_smile

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Jakieś free

Myśle że wpólnymi siłami uda nam się ustalić może już bardziej konkretną datei godzine.

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Jakieś free

juz mamy połowe marca. wiec mozna zacząć myśleć już intensywniej. Co gzie i jak

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Jakieś free

i co? big_smile chyba na tym sie nie skonczy?

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Jakieś free

skonczyło sie, to miasto sie kurwa wogóle nie budzi

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Jakieś free

Mnie temat nie interesuje w sposób bezpośredni ;-) ale jak ktoś chce coś zorganizować, to najlepiej zrobić to sprawdzoną metodą: ktoś musi wyjść przed szereg i zaproponować dwie/trzy daty i miejsca i następnie głosować;-). Bo póki co widzę że nikt się nie wychyla;-) (chyba że na gg/tel itp to sorry)

9

Odp: Jakieś free

Moze zacznijmy od tego czy jest tu jakis "klub" (cudzyslow, bo wiadomo, ze prawdziwego klubu tu nie ma), w ktorym da sie to zrobic, czy chcemy to robic w plenerze? A moze gdzies w pobliskich miastach - Brzeszcze itp... Kto zna takie miejsca, moglby sie tu wykazac big_smile

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Jakieś free

ja bym obstawiał plener, boombox- składka na baterie, samochód- zrzuta na beznyne,
mógłbym tez wziąśc mpc i przenośne głośniki do tego[więc sprzęt jest
, ale jak to w tym mieści brakuje uczestników]kiedys  wraz z chłopakami z SKN zrobiliśmy plenerową imprezkę: samochód z dobrym nagłośnieniem, radio z auxem, laptop i mikrofony i imprezka sie kręci, nie trzeba klubu zeby ludzie sie dobrze bawili

MOzna tez takie cos zorganizowąć w pierocie, ale dlaczego maja na tym zarobić ochraniarze i właściciel a uczestnicy i organizatorzy nawet nie dostana rozbitego kufla po piwie

Jezeli tylko będzie jakaś grupa osób mozemy ogarnąć taka akcje w plenerze, jutro, za tydzień, ja w kazdym bądz razie z chęcia wpadne.

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: Jakieś free

jestem za... gdzie reszta? ci, co zakladali temat, nagle sie nie odzywaja...

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: Jakieś free

gdzie założyciel tematu, są w tym mieście chętni na freestyle?

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: Jakieś free

to by bylo na tyle big_smile jebac

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: Jakieś free

he, temat do zamknięcia big_smile

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

15 Ostatnio edytowany przez Rudson (2012-05-13 18:58:15)

Odp: Jakieś free

A co do free to troszkę zjebałem panowie. Ale myślę że można ponowić ten temat i przez jakis wekkend jak to mówił 3Styl powyżej , bombox autko i plener. Jestem jak najbardziej za więc kto by chciał w takim czymś uczestniczyć proszę pisać na forum lub na moje gg ( 12565453).

Trzeba rozruszyć  Oświęcimską scenę, jak i również zrobić kooperacje osiedle Chemików z osiedle Zasole... Bo jak mówił mi Dewu kiedyś takie coś starsi robili i wyszło to ponoć spoko.

Pozdro sorry że tak długo się nie odzywałem

Thumbs up Thumbs down