Temat: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

Witamy, chcemy zorganizowac dla Was koncerty, Chcemy by wiecej osob wspieralo kulture Hip Hop ?
plan jest taki:
Kogo mamy zaprosic by byl sens ,zeby dalej dzialac i ogarniac koncerty ?
Myslimy o klubie Nisza w Chelmku, chyba ze macie inne propozycje co do lokalizacjii eventow??
czekamy na odp.

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

Ja proponuję 'Cyganerię' jako lokalizację wink

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

3

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

Niszą już ludzie wymiotują. za mała miejscowość z hujowym dojazdem. co biba te same mordy. i to ostatnimi czasy w liczbach nie przekraczających 3 cyfr

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

ozborn39 napisał/a:

Niszą już ludzie wymiotują. za mała miejscowość z hujowym dojazdem. co biba te same mordy. i to ostatnimi czasy w liczbach nie przekraczających 3 cyfr

999 osób? nieźle jak na te okolice ;P

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

5

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

aha hahaha kliknąłem 3 a miałem kliknąć 2. stąd nieporozumienie

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

A czy w Oświęcimiu jest lokal, gdzie można by było ruszyć z koncertami ? Chociaż ,żeby weszło z 250 osób to już jest sens

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

według mnie jedynie PIERROT ma odpowiednią wielkość.i ostatnimi czasy się tam uspokoiło. BAZYL też ma swój klimat choć jest małym klubem.

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

A jak wygląda teraz sytuacja w OCK-u? Może tam?

PS. Zawsze okresie letnim pozostaje wolne powietrze... np MDSM wink

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

9 Ostatnio edytowany przez ManieK (2011-07-15 13:15:04)

Odp: Na jaki koncert chetnie sie wybierzez?

Plener to najlepsza opcja na lato, OCK, MDSM, lub na przykład na tej scenie za chemikiem, mogłoby byc elegancko, ludzi by było pełno. Ostatni koncert w Malcu wypadł nieźle, choc nie jest to zbyt duże miasto (o ile w ogóle to miasto)  , do tego nie sprzyjała pogoda a na frekwencje niemożna było narzekac, na taki kocert każdy chocby się "przjdzie" posłuchac, napic się piwka, jeżeli jest ktoś kto mógłby coś takiego zorganizowac to świetnie, zapewniam, że byłoby sporo chętnych. elo

"Nie narzekaj na rap, błaźnie. Nie oczekuj w nim zmian, gdy mówi jak jest
Może to jego pierdolona, złota era, kto wie, dopiero z czasem antykiem staje się teraz"

Thumbs up Thumbs down