Temat: WBW.

Peus wygrał eliminacje. Nieźle. Co o tym myślicie? Dla mnie skosił bardzo ładnie swoimi panczami. Ktoś z 32-600 jeszcze się wybiera?

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: WBW.

necromanto napisał/a:

Dla mnie skosił bardzo ładnie swoimi panczami.


a no tak big_smile rozjebal Konrada i to porzadnie wg mnie wink dla mnie jury nie mialo prawa sie zawahac

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: WBW.

Gratulacje dla Peusa, przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale zobaczymy co będzie dalej.

Jakby ktoś nie słyszał, tutaj macie walkę: http://w703.wrzuta.pl/audio/0AJMRwnP5V7 … konrad_wbw

"Nie narzekaj na rap, błaźnie. Nie oczekuj w nim zmian, gdy mówi jak jest
Może to jego pierdolona, złota era, kto wie, dopiero z czasem antykiem staje się teraz"

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: WBW.

ManieK napisał/a:

Gratulacje dla Peusa, przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale zobaczymy co będzie dalej.

Jakby ktoś nie słyszał, tutaj macie walkę: http://w703.wrzuta.pl/audio/0AJMRwnP5V7 … konrad_wbw



Ej no bez przesady, zobacz sobie wszystke walki Konrada na tych eliminacjach badz elimkach do Wow czy tez finale Wow, to nie jest freestylowiec z lapanki. Walka finalowa byla w sumie o nic, a obaj byli podnieceni ze sa juz w wielkim finale.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

5

Odp: WBW.

Miałem na myśli tylko tą finałową walkę, ale skoro awansowali oby dwoje, to może dlatego im już nie zależało tak bardzo.
Co jak co, trzymamy kciuki ; )

"Nie narzekaj na rap, błaźnie. Nie oczekuj w nim zmian, gdy mówi jak jest
Może to jego pierdolona, złota era, kto wie, dopiero z czasem antykiem staje się teraz"

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: WBW.

w finale czestotliwosc punchy byla taka sama, tylko Peus potrafi gadke lepiej sprzedac przez charyzme i barwe glosu. Sprzedal nawet wers o Hiobie, ktory jest nie trafiony smile Tak czy inaczej, wkoncu ktos z okolic wnosi to wyzej co mnie cieszy, moze pojda produkcje z nurtem.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

7

Odp: WBW.

Już jutro wielki finał smile Relacja live dla tych, którzy nie wybierają się dostępna na www.wbw.pl . Dodatkowo aktualnie spiner montuję prezentację sylwetek finalistów więc myślę, że warto obejrzeć. Big up.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

8 Ostatnio edytowany przez kilo12 (2010-12-25 13:45:06)

Odp: WBW.

Szczerze dla mnie to nie było zbyt mocne... Kilkukrotne powtarzanie jednego slowa by moc sie zastanowic nad dalszym tekstem, takie cos sluchacza troche przynudza (yyy, yyy, yyy). Nie bylo poloutu, dwa zdania a w nich moze ze 3 slowa, ktore lang sie powtarzaly...

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: WBW.

http://www.popkiller.pl/2010-12-17,peus … le_grupa_a       ogien ?

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

10

Odp: WBW.

Fajne. Pozdro dla Peusa...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

11

Odp: WBW.

no no nieźle. ciut lepiej od przeciwnika. pare mega dobrych zdań

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: WBW.

http://www.popkiller.pl/2010-12-25,theo … al_grupa_a

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

13

Odp: WBW.

w tej walce jury dało równo dupy. stu procentowa wygrana Peusa jak dla mnie

Thumbs up Thumbs down