Temat: Czyj koncert w Oświęcimi?

Cześć!

Tak jak w temacie. Czyj koncert chceilbyście zobaczyć w waszym mieście?
Czekam na propozycje!


Pozdro!

Thumbs up Thumbs down

2 Ostatnio edytowany przez ozborn39 (2010-05-28 23:30:13)

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

ja wciąż 3WKASTA  PIH  CHADA  3ODA KRU  FABUŁA  NON KONEKSJA  PŁOMIEŃ81( lub sam ONAR )  YEZ YEZ YO  BEZIMIENNI  WYSOKI LOT  FANDANGO GANG( lub sam MIUOSH )  PMM  SOBOTA  RPK.. a tak na prawdę na prawdę to chciałbym zobaczyć na jednej scenie BITA SZTAMA EMITER SZOK CENTRALA 241 ENDOGIE..no i oczywiście z nimi TRZY-9 wink

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

Przede wszystkim TETRIS bo jest absolutną czołówka jeśli chodzi i jakość koncertów, energię sceniczną, freestajl i takie tam inne cechy które powodują iż koncerty są poprostu świetne. Potem długo długo nikt i Afront - świetni koncertowo, trochę tylko tacy niedocenieni moim zdaniem. Małpa sporo ostatnio grywa i ma materiał myślę koncertowy ale nie widziałem live to trudno mi powiedzieć jak gra.
Z "podziemia" to polecam rzecz jasna Rasmentalism z Weną :grają naprawdę niezłe koncerty z menthem na mpc live.
....ale jeśli miałbym postawiać na jedną kartę to Tetris zdecydowanie.

4 Ostatnio edytowany przez 3styl (2010-05-22 14:37:37)

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

A ja bym chciał zobnaczeć u nas WysokiLot, INtokSynator, HiFI BANDA, KRS-One. A afterparty w wykonaniu TRAKMAJSTRA, djPremiera, djCenta. No a tak na serio to chciałbym żeby wreszcie sie coś znowu zaczeło dziać w tym mieście

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

tak. tak smile zdecydowanie Tetris, napewno nierozumiana przez duza czesc ludzi SumeStyli. A w innych klimatach, troche na humor 3oda Kru

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

PTP, MACCA SQUAD, PALUCH LUB CALE AIFAM, WYSOKI LOT, INTOKSYNATOR, RPK LUB SAM BONUS, !!! SZAJKA !!!, HIPOTONIA no i oczywiście... tyleNas'team ;D

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

Ja by chciał zobaczyć Freaky Tah (Lost Boyz), Big Pun, Guru, Ol' Dirty Bastard. Chyba tyle by mi wystarczyło...

PS: KRS był w Warszawie kilka lat temu, zajebisty koncert, polskie ścierwo mogło się schować...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

8

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

ozborn39 napisał/a:

a tak na prawdę na prawdę to chciałbym zobaczyć na jednej scenie BITA SZTAMA EMITER SZOK CENTRALA 241 ENDOGIE

aż się łezka w oku zakręciła...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

9

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

wena i rasmentalism ponadto małpa, pih, hifi banda, mes.
Chciałbym zobaczyć jeszcze koncert zespołu Fenomen ale sporadycznie grają koncerty z tego co się orientuje.

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

Esten napisał/a:

Ja by chciał zobaczyć Freaky Tah (Lost Boyz), Big Pun, Guru, Ol' Dirty Bastard. Chyba tyle by mi wystarczyło....


za mało funky !!!

11

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

ja stoje za Tetrisem , Łoną , Zeusem, Eldo, O.S.T.R
i chciałbym kiedyś uslyszec na żywo Jeenkinsa ale to  jest nierealne

Thumbs up Thumbs down

12 Ostatnio edytowany przez kilo12 (2010-05-30 09:12:32)

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

Krótka piłka: RPK, Hipotonia, PTP no i Przechwyt

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

ISCREAMTNT napisał/a:

za mało funky !!!

smile

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

14

Odp: Czyj koncert w Oświęcimi?

autor postu raczej miał na myśli pomoc w wyborze albo chociaż sugestie aczkolwiek post Estena mnie rozgawił. Moje realne typy z PL to;
TeT, Hifi banda, Zeus, Bisz,  mieszanka undergroundu z mainstreamem  z dobrą częstotliwością na żywo. 

Ciekawe kiedy w Niszy pojawi się któryś z naszych typów,

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...