1 Ostatnio edytowany przez 3styl (2008-12-17 22:29:53)

Temat: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

16 stycznia o godz. 20 w klubie Nisza(Chełmek)
odbędzie się freestylebattle  impreza organizowana przez hiphoplives.cba.pl
pod nazwą : "BITWA o SENS" . Główna nagorda to: 500pln + upominek od sensimilia.pl.
Całą impreze poprowadzi Gen, koncerty zagrają : BLK(PWS)[Chełmek] , SwS[Chrzanów], Trzy9[Oświęcim].
Kto ma lepsze flow? kto jest lepszy technicznie? kto powala z  nóg panczami?
Głosujecie WY! ,ale ostateczny głos ma jury ,który składa się:
Muflon (Warszawa) Joszi (Chrzanów) Kedlaw (Chrzanów).

Jeżeli chcesz się pokazać , powalczyć o 500pln zapisz  się na bitwę
wysyłając zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
Pseudo,Wiek, Miejscowość.
Bilety w cenie: 10 pln,

http://easyshare.yoyo.pl/image.php?id=th_e4f556.jpg

więcej informacji na http://www.hiphoplives.cba.pl/

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

To jeszcze miesiac, wczesne info, PWS ;D;D znowu beda nawijac bieda, bieda jak rysiu a kiermany zapelnione kokosami. Pierdole wysluchiwac klientow, ktorzy dupia od rzeczy, niemajac pojecia o sprawach, ktore sa zawarte w ich tekstach. Niesczery RAP;)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

Noooo powiem Ci ze bitwa w NISZY w Chelmku jest na pewno na wysokiej skali, poziom max jak na WBW;)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

a to nowsza wersja plakatu                                                                                                               http://www.hiphoplives.cba.pl/plakaty/1 … ZYGIER.jpg

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

Enson wygrywa tą bitwę. Nie ma po co jechać smile
Jedyną osobą, która mogłaby mu odebrać wygraną jest Muflon, który siedzi w jury.
Powodzenia dla lokalnej sceny i tak smile dac lekcje reszcie polski !

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

6

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

Mało uczestników;) Chyba zbyt mało . . .

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

hoho jeszcze enson się wypisał, uwierzcie, poziom niski bedzie, mozna 5 baniek wygrac smile

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

8

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

muflon wskoczy na majka . . .

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

hha 39 uczestnikow niema muflona w jury wchodzi za niego rufin ze znanych co bd to bd vilmar theodor tylu takich konkretniejszych slyszalem bd grubo

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

No I po bitwie. 5stów zgarnął Ymcyk, 2 miejsce należała do Czeskiego, zaś 3 na podium stanął Tymin[chyba najmłodszy z uczestników].

Było groobo, kto był to wszystko odczuł

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

Powiedzmy, ze bylo "grubo" . . . Było nieźle do czasu. Pozniej zaczelo sie robic hujowe bydlo co mi w ogole nie siadlo. Jakies kufle lataly na parkiet, na scene jakas butla sobie poleciala. Zauwazylem tez duzo gowniarzy, ktorych w ogole tam nie powinno byc.

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

wedłog mnie imprezka juz na samym poczatku zrobiła sie zalosna gdy papi odpadł a ziomkowi ostry pogrom zrobil
zalosne nawijki sa typu huj cipa co 5 sekund albo gdy ktos wogole nie wie co nawija a nawija jakies pierdolamento
jury nieslusznie ocenialo
ja sie tak po 1 zawinolem bo juz na werdykty nie moglem patrzec
trzy 9 i pws chociaz dobre koncerty odstawili

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

Wybiera się ktoś dzisiaj na to battle w Kato?:>

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: BITWA O SENS!! 16 stycznia 2009r.

ja bylem w top 16 smile lajtowa bitwa ale mnie potem rozjebal tymin
odkrycie  freestylu mlody ma 14 albo 15 lat w niszy byl 3 i tu tez 3 w kato
grubson spoko koncert dal
klimat konkret
1 miejsce zajol czeski 2 ymcyk 3 tymin

Thumbs up Thumbs down