Temat: Co jest kurwa ?

Co za prze chujowe miasto ! ja pierdole ! imprez prawie kurwa tu nie ma ! a jak są to są pizdowate ! grafiti fajne jest z przed 8 lat ! a tak to kurwa porażka ! wszędzie jakieś zjebane tagi amf które tylko wkurwiają każdego od pierdolonych emerytek do normalnych kurwa młodych ludzi ! z muzyką to kurwa też ja pierdole. Co ile tu kurwa płyta wychodzi ? ja pierdole, tyle składów a tu chuja !

Szok- no to to jeszcze kurwa kumam, bo robią kurwa rzadko a konkretnie.
Ale reszta ? ja pierdole. Skny tyle robili i kurwa na zajebanych bitach. Trzy9 kurwa istnieja od chyba 4 lat i po tylu smią kurwa dac do neta pierdolona epke z paroma kawalkami ? Rapanuj nagralo jakas pedalska epke i od kad ich zdisowali to juz sie nie udzielaja haha. A alt ? kurwa ci to sa prawie od poczatku i oprocz paru goscinnych wystepow i singla gowno widac ?
jak wy smiecie sie smiecie nazywac raperami ? Wp od kad dostalo wpierdol to skumalo,ze nie warto nawijac. i tylko za to im chwala !! kto tu kurwa jeszcze jest ? amf ? slyszalem ich plyte jak i tych hc. ja pierdole ile macie lat ze nie mozecie sie trzymac bitu ? pfff kurwa ci co sa tu na scenie dluzej to wcale ich to nie zwalnia. Bo co ? pozytyw co ty wogole tworzysz ? wielki mi dj a ciekawe kiedy zagrales ostatnio impreze ? A esten i ten emiter to chyba klepli w kalendarz bo ani nic nie nagrywaja ani nawet stronki nie aktualizuja !! zaniedlugo nadejdzie nowy rap ! zaborze yoyo ! kurwy ! zakonczcie kariere poki mozecie !

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Co jest kurwa ?

ehh w zasadzie szkoda gadać i nie wiem czemu to napisze ale zrobie to bo mam akurat kawałek wolnego czasu.Pisze w swoim imieniu -Bez spinek i po kolei:

imprezki - ostatni była już druga tego typu impreza w Bazylu grana przez dj Lobo i  nikt nie powie chyba ze były nie udane, ale pewnie o nich nie usłyszałeś albo cię nie wpuścili bo wstęp od 18stu.( ja nie grałem wiec jestem obiektywny - ja i wielu znajomych bawiło sie wspaniale)

graffiti - no cóż podupadło ale wszyscy by chcieli oglądać a nikt nie działa.

muzyka - co ile wychodzi płytka?  a co to kogo obchodzi?każdy wypuszcza wtedy jak uważa ze ma sie czym pochwalić. Może jestem głupi ale aj tam stawiam na jakość nie na ilość i nie widzę sensu zalewu beznadziejnymi płytkami.

kwestia pod tytułem "stara szkoła" - no jak wiesz nie wszyscy maja juz 15scie 16scie lat i tyle czasu na zajawke ile sie chce - bo możesz wrócić ze szkoły czy nawet sie z niej urwać  nagrywać robić bity itp.. W pewnym wieku pewnymi sprawami jak praca studia żony itp trzeba zając sie na poważnie, przez co mniej czasu na to co sie kocha i myśle ze to kiedyś zrozumiesz.JA tylko studiuje ale przykładam sie do tego bo zależy mi na tym żeby mieć dobra prace żeby mieć m.in na dobry sprzęt ale te pozostałe opcja czyli praca żony itp są konkretnymi przykładami. Poza tym tak naprawdę ze starej działającej szkoły jeśli chodzi o muzykę obecnie to w Oświęcimiu zostaliśmy głównie Gandzior i Ja - reszta na zarobkowych wyjazdach (Hiszpania Anglia Irlandia ).

na temat tego ze młodzi ile robią to sie nie wypowiadam bo nie wiem co tam sie dzieje w w ich domach i ty tez tego nie wiesz. Wiem ze Rapanui mimo tego e wydaje ci sie tobie ze nagrali "pedalską" ekpe nagrywają dalej ćwiczą spędzając nad tym czas i poprawiają skillsy. Dennis startuje nawet t w bitwach freestajlowcyh i nawet chyba odnosi miał sukcesy.
Na temat reszty młodych sie nie odzywam bo nie miałem okazji słyszeć.

Kwestia najbardziej osobista czyli Ja-
nie wiesz na mój temat NIC w sumie. Nigdzie i nigdy nie kreowałem sie na wielkeigo dja osoby znające mnie osobiscie wiedzą ze jestem skromną osobą i wiele osób nawet mówi ze niedoceniem swoich umiejętności( ja tam chyba tak nie uważam).

Kiedy ostatnio grałem impreze- oj tu uderzyłeś dosyć celnie - dosyc dawno nawet w granicach roku chyba)
- ale nie grałem z powód kilku :-
nie bylo tu lokalu w kórym to mialo by sens z normlanym nagłosnieniem normalnym szefostwem ktore tego by chcialo i stawialo normalne ludzkie warunki, no i niestey ale zapotrzebowania na tego typu imprezy w naszym miescie.
-  ogolnie zrobilęm sobie przerwe od grania ktorą spędzam na rozwijaniu umiejetnosci turntablistycznych i podszkoleniem do poziomu ( co stało sei w obecnym momencie dla mnie celem numer jeden  w sumie )
- nie chcialo mi sie grac w tym miescie: z powodów  wyzej wymienionych.
- zawsze w sumei bylem bardziej producentem niż djem
- pozatym  słuchacze czesi niemcy i inni sluchacze moich  2 ostatnich mixtapów nie narzakają oj nie.  roll
Zluzuj

[/quote]

3

Odp: Co jest kurwa ?

Ja myślę że to jest tak. Niektórzy z naszego miasta, robią, bo robią coś, nagrywają, malują itp. Ale kurwa nie wszystko, jak dla niektórych, jest rewelacją. Jak najbardziej trzeba docenić ich starania i wkład jaki włożyli w swoje dzieło, nie od początku życia się jest raperem czy graficiarzem,  Przejdźmy do imprez, wiele się już słyszało o nie wypalonych imprezach, np. sprzęt się spieprzył, czy ekipy nie do końca zachwyciły sobą ludzi znajdujących się na nich. Jeśli chodzi o mnie to jestem za tym, aby za jakiś czas odbyła się jakaś impreza w dobrym i zaufanym klubie z udziałem ludzi z Oświęcimia.


Z naszym miastem może i jest kiepsko jeśli chodzi o hh, ale jednak są ludzie którzy wbrew temu czy ktoś ich pojedzie, wygwiżdże i zgnoi na maxa, będą robić to co naprawdę ich kręci, takich ludzi darze ogromnym szacunkiem, bo zamiast siedzieć bezczynnie w miejscu wolą pokazać się z jak najlepszej strony a jeszcze znajdzie się grono osób, które uzna ich twórczość za dobrą i doceni ich za to co robią.

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Co jest kurwa ?

Co za prze chujowe miasto ! ja pierdole ! imprez prawie kurwa tu nie ma ! a jak są to są pizdowate ! grafiti fajne jest z przed 8 lat ! a tak to kurwa porażka ! wszędzie jakieś zjebane tagi amf które tylko wkurwiają każdego od pierdolonych emerytek do normalnych kurwa młodych ludzi ! z muzyką to kurwa też ja pierdole. Co ile tu kurwa płyta wychodzi ? ja pierdole, tyle składów a tu chuja !

Co ci niepasi cos z AMF ? Tak po zatym sklad dawno nie istnieje...

Szok- no to to jeszcze kurwa kumam, bo robią kurwa rzadko a konkretnie.
Ale reszta ? ja pierdole. Skny tyle robili i kurwa na zajebanych bitach.
-Przynajmniej Zrobili
Trzy9 kurwa istnieja od chyba 4 lat i po tylu smią kurwa dac do neta pierdolona epke z paroma kawalkami ?
-Przynajmniej Zrobili
Rapanuj nagralo jakas pedalska epke i od kad ich zdisowali to juz sie nie udzielaja haha. A alt ? kurwa ci to sa prawie od poczatku i oprocz paru goscinnych wystepow i singla gowno widac ?
-Przynajmniej Zrobili
jak wy smiecie sie smiecie nazywac raperami ? Wp od kad dostalo wpierdol to skumalo,ze nie warto nawijac. i tylko za to im chwala !! kto tu kurwa jeszcze jest ? amf ? slyszalem ich plyte jak i tych hc.
No i co nie pasuje Ci ? co to kogo obchodzi  ,że ci niepasi..
ja pierdole ile macie lat ze nie mozecie sie trzymac bitu ?
Pokaz jak ty nawijasz...
pfff kurwa ci co sa tu na scenie dluzej to wcale ich to nie zwalnia. Bo co ? pozytyw co ty wogole tworzysz ? wielki mi dj a ciekawe kiedy zagrales ostatnio impreze ? A esten i ten emiter to chyba klepli w kalendarz bo ani nic nie nagrywaja ani nawet stronki nie aktualizuja !! zaniedlugo nadejdzie nowy rap ! zaborze yoyo ! kurwy ! zakonczcie kariere poki mozecie !

PS ; Pozytyw zapodaj linka do tych mixtape , z góry dzieki.

Dobra panie raper, pokaz swoje kawałki / bity czy co tam kurwa robisz , a nie pierdol o kims co cos chociaz robi.

POCHWAL SIE PRODUKCJAMI !

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

5

Odp: Co jest kurwa ?

Siema słaba prowokacjo ;-) gratuluję, skłoniłeś mnie do odpisania w tym temacie ;-)

Nie mam zamiaru kwestionować tego czy płyta była ' pedalska ' czy nie. Gusta i guściki. Ma się prawo nie podobać. Ale kurwa muszę, muszę, muszę się przyjebać do zarzutu, że " nic się nie dzieję " !.

1.Stary, na tak małe miasto płyty i tak często wychodzą...
2.Poczekaj jeszcze chwilę, bo projekty są w drodze ( zaczniesz kwestionować czy mamy 'nadal' pedalski rap )
3.Nic się nie dzieję ? nikt nic nie robi ? Uczestniczyłem na czterech bitwach freestylowych ( dwukrotnie będąc drugi, raz odpadając w eliminacjach i w bitwie Śląskiej dochodząc do finałowej walki ) - tak, tak w jury byli geje tacy jak ja !
4.http://www.hiphopkemp.pl/index.php?opti … amp;id=251
--> proszę, masz tu DRUGI mixtape Pozytywa. Z całej polski gdzie dj jest sporo akurat on go wydaje.
5.Kwestia koncertów znowu nie trafiona. Coś Ci zarzuty nie wychodzą. Jak mieszkasz tu to wiesz jak wygląda sprawa z klubami. Jednak jak jesteś tak wielce uzdolniony to może zajmiesz się organizacją ? Odkąd Skn działają na scenie to liczba koncertów powiszykła się bardzo. Nie my a własciciele klubów dają dupy więc do nich ten zarzut. Poza tym to gralismy kilka krotnie poza miastem i wyszło dobrze ;-)

Przemyśl to co masz zamiar pisać, bowiem większość zarzutów z pizdy jest. I czekam na twoje nagrania. Mam nadzieje, że jesteś tak mocny jak w postach. Jak masz ochotę to także zapraszam na bitwę freestylową ;-) chętnie mogę wymienić na wolno poglądy...aloha

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

6

Odp: Co jest kurwa ?

jak ten KURWA  wasz rap KURWA ma wygladac tak jak twoj KURWA post, to az strach sie KURWA bac...

stary o czym ty pierdolisz? mamy "zajebane" bity i sie do tego przyznajemy... sprobuj zorganizowac impreze, sciagnij na niA jakies wyczesane sklady... i w tedy sie przekonasz dlaczego w OSW nie ma imprez... BO NIE MA LOKALI A ZEWSZAD SA TYLKO PUSTE PIERDOLENIA LUDZI TAKICH JAK TY, ZE NIC SIE DZIEJE... a jak juz ktos zorganizuje to pretensje ze nie zapraszaja MC (bo tak juz tez ktos do mnie podbijal)

pewnie wszyscy z ciekawoscia czekaja na nowa produkcje z zaborza... a jak juz to odlucham to skoncze "kariere"    KURWA

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

7

Odp: Co jest kurwa ?

Co ty kurwa koluniu z falistej tekturki popierdywasz tutaj na wszystkich i na wszystko!!! Chuja wiesz w nogach spisz - taka twoja dola i jebana prawda!!! Ponapinaj sie kurwa lepiej przed lustrem a nie na cala scene ty kurwa 50 groszy w dupe napinaczu!!! Szkoda w ogole slow... go go go 50 idz na zaborze... BUHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Co jest kurwa ?

kolejny internetowy idiota wbił na forum big_smile powiem krótko, żal słów żeby odpisać bo jakieś dziecko tu rozpęta kolejną bitwe big_smile wielkie pięć dla qmatych ocb...

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: Co jest kurwa ?

lol

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

10

Odp: Co jest kurwa ?

zaniedlugo nadejdzie nowy rap ! zaborze yoyo ! kurwy ! zakonczcie kariere poki mozecie!

nowy czyli jaki ? nowy styl ? H@@H big_smile
BEDZIECIE MOZE POLSKIMI DIRTY SOUTH MASTAH ?

Pisze jeszcze raz CZEKAM NA TWOJE PRODUKCJE/KAWAŁKI
[/b]

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

11

Odp: Co jest kurwa ?

HEHE też się dopiszę, choć przedmówcy napisali już wszystko. Ja stary już jestem, już swoje zrobiłem na tej scenie, teraz mam inne rzeczy na głowie, swego czasu oddałem całego siebie dla tej sceny, to był najpiękniejszy jej okres, prawdziwy bum. To że ludzie przestali coś robić to normalne, nie możesz im nic zarzucać, nie masz prawa mieć pretensji o to, że odpuścili. Priorytety się w życiu zmieniają. Co do stronki i jej braku aktualizacji. Czy znajdzie się ktoś kto to zmieni? Ja już czekam z tą propozycją kilka lat, ale jakoś nikomu do tej pory nie chciało się zrobić tego co ja 8 czy 9 lat temu.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

Odp: Co jest kurwa ?

Co za prze chujowe miasto ! ja pierdole ! imprez prawie kurwa tu nie ma ! a jak są to są pizdowate ! grafiti fajne jest z przed 8 lat ! a tak to kurwa porażka ! wszędzie jakieś zjebane tagi amf które tylko wkurwiają każdego od pierdolonych emerytek do normalnych kurwa młodych ludzi ! z muzyką to kurwa też ja pierdole. Co ile tu kurwa płyta wychodzi ? ja pierdole, tyle składów a tu chuja !

Szok- no to to jeszcze kurwa kumam, bo robią kurwa rzadko a konkretnie.
Ale reszta ? ja pierdole. Skny tyle robili i kurwa na zajebanych bitach. Trzy9 kurwa istnieja od chyba 4 lat i po tylu smią kurwa dac do neta pierdolona epke z paroma kawalkami ? Rapanuj nagralo jakas pedalska epke i od kad ich zdisowali to juz sie nie udzielaja haha. A alt ? kurwa ci to sa prawie od poczatku i oprocz paru goscinnych wystepow i singla gowno widac ?
jak wy smiecie sie smiecie nazywac raperami ? Wp od kad dostalo wpierdol to skumalo,ze nie warto nawijac. i tylko za to im chwala !! kto tu kurwa jeszcze jest ? amf ? slyszalem ich plyte jak i tych hc. ja pierdole ile macie lat ze nie mozecie sie trzymac bitu ? pfff kurwa ci co sa tu na scenie dluzej to wcale ich to nie zwalnia. Bo co ? pozytyw co ty wogole tworzysz ? wielki mi dj a ciekawe kiedy zagrales ostatnio impreze ? A esten i ten emiter to chyba klepli w kalendarz bo ani nic nie nagrywaja ani nawet stronki nie aktualizuja !! zaniedlugo nadejdzie nowy rap ! zaborze yoyo ! kurwy ! zakonczcie kariere poki mozecie !

Ssij pałe

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: Co jest kurwa ?

"...JAKIE CIENIE JAKIE BLASKI O CZYM JEST TA MOWA CHCWD ZA NIEPRZEMYSLANE SLOWA..." _ dla tego pana tyle kurwa i koniec starczy_chamstwo kurwa co to w ogole ma byc za nick co ty anonim jestes bo dwagi nie masz podpisac sie pod wlasnymi slowami glupcze... nagrywaj dalej pseudorapy ale jak chcesz kogos nimi rozjebac to je najpierw ujawnij MR. MC_hahahahaaaaaaaaaaa!!!

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: Co jest kurwa ?

Co za prze chujowe miasto ! ja pierdole ! imprez prawie kurwa tu nie ma ! a jak są to są pizdowate ! grafiti fajne jest z przed 8 lat ! a tak to kurwa porażka ! wszędzie jakieś zjebane tagi amf które tylko wkurwiają każdego od pierdolonych emerytek do normalnych kurwa młodych ludzi ! z muzyką to kurwa też ja pierdole. Co ile tu kurwa płyta wychodzi ? ja pierdole, tyle składów a tu chuja !

Szok- no to to jeszcze kurwa kumam, bo robią kurwa rzadko a konkretnie.
Ale reszta ? ja pierdole. Skny tyle robili i kurwa na zajebanych bitach. Trzy9 kurwa istnieja od chyba 4 lat i po tylu smią kurwa dac do neta pierdolona epke z paroma kawalkami ? Rapanuj nagralo jakas pedalska epke i od kad ich zdisowali to juz sie nie udzielaja haha. A alt ? kurwa ci to sa prawie od poczatku i oprocz paru goscinnych wystepow i singla gowno widac ?
jak wy smiecie sie smiecie nazywac raperami ? Wp od kad dostalo wpierdol to skumalo,ze nie warto nawijac. i tylko za to im chwala !! kto tu kurwa jeszcze jest ? amf ? slyszalem ich plyte jak i tych hc. ja pierdole ile macie lat ze nie mozecie sie trzymac bitu ? pfff kurwa ci co sa tu na scenie dluzej to wcale ich to nie zwalnia. Bo co ? pozytyw co ty wogole tworzysz ? wielki mi dj a ciekawe kiedy zagrales ostatnio impreze ? A esten i ten emiter to chyba klepli w kalendarz bo ani nic nie nagrywaja ani nawet stronki nie aktualizuja !! zaniedlugo nadejdzie nowy rap ! zaborze yoyo ! kurwy ! zakonczcie kariere poki mozecie !


Zajebiście, niezwykle mądre słowa niezwykle świadczące o autorze.
Stary skąd ty się urwałeś z tymi napinkami - na zaborzu mózg gorzej przyswaja tlen??

Chcesz być krytykiem to rób to konstruktywnie, poza tym skoro tak bardzo Cię razi zastój w tym mieście to zamiast pierdolić 3po3 na forum zacząłbyś zmieniać ten przykry stan rzeczy wpierw od siebie a następnie wymagał od innych żeby wydawali 20 płyt na miesiąc. Pomyśl nim cokolwiek napiszesz.


http://s007.wyslijto.pl/?file_id=60069452848177772346

Thumbs up Thumbs down

15

Odp: Co jest kurwa ?

Ten ziomek nie jest z  Zaborza, tylko poprostu nasmiewa się z niego, ja tego nie rozumie przecież z Zaborza nic nie wyszło, dopiero może wyjdzie za jakiś czas, bo chyba jestem pierwszą osobą, która ma jakieś plany co do nagrywania.

Pozdro

Thumbs up Thumbs down

16

Odp: Co jest kurwa ?

hh z zaborza nas rozjebie konczymy kariere!!!!!!!!!!
poki jescze czas  lol
nikt z nas zadnej kariery nie zaczal a juz mamy konczyc buhahahaha
dobry ziomek ponawijaj o zyciu jakie tam macie chcialbym to uslyszec PRAWDZIWY RAPERZE Z ZABORZA

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

17

Odp: Co jest kurwa ?

ej chamstwooo ; bedzie w koncu jakas produkcja czy kurwa nie ?

HIPNOTAJZ MAJNDS !!