51

Odp: SKN BEZ śCIEM

chodzmy na piwo! Niedziela jest  lol

no właśnie

Thumbs up Thumbs down

52

Odp: SKN BEZ śCIEM

Nieźle się uśmiałem czytając ten temat big_smile

Płytkę przesłuchałem i niektóre kawałki naprawdę mogą się podobać, nie widzę tu zbyt wielu kradzionych bitów - bardziej sample ale przecież to normalne, słychać sampel z WSP ale przecież WSP też go nie zrobiło tylko   wzięli z jakiejś innej produkcji a bit już jest własny więc wczym problem??  Poziom trzymają bity jabola wink


P.S. Ktoś w tym temacie próbuje się wznieść ponad całą scenę która była tworzona zanim ten hejterek (fakenick) słuchał HH, trochę pokory człowieku, nie lansuj się na krytyce zwłaszcza że sam gówno robisz, spróbuj coś nagrać i porównaj swój rap do tego który krytykujesz.

Jest kolejność wpierw przebij ich poziom a później na nich jedź, bo naprawdę jesteś komiczny, już nie wspominając o poziomie Twoich wypowiedzi hehe kiepsko reprezentujesz swoją osobę, coś tam komuś się napinasz żeby założyli net skład - w tym momencie sam się zjechałeś, zauważ że Ty gówno zrobiłeś dla oświęcimskiej sceny a wszędzie Cię pełno "lamusku", Estena szanuje (choć teraz robi gówniany rap) ale zrobił wiele dla tutejszego podziemia a Ty?? tylko klniesz że wszystko źle, wszystko nie, wszystko be.

Jesteś typowym dzieckiem neo smile

Pozdrowienia dla Żwirów z osiedla Chemików. Pięć smile

Thumbs up Thumbs down

53

Odp: SKN BEZ śCIEM

"...TO JEST FAKT , TO JEST TAK ,TAK TO JEST  Z ZYCIA TO JEST..."

"...PAMIETAJ ZE ZA DARMO NAWET W MORDE NIE DOSTANIESZ..."

"...KTO TY JESTES ? POLAK MALY ! JAKI ZNAK TWOJ? CIAGLE WALY!..."


http://fakenick.wrzuta.pl/audio/wl3A0NE … swiecimskn

HAH !

jebiesz moja zwrotke leszczyku a nawet nie kumasz co w niej nawijam taki z ciebie znawca hh

BRAT ZA BRATA DLA BRATA BEDZIE BRAT, NIE KUMASZ TEGO A DLA NAS TO JEST FAKT, TO JEST TAK, TO JEST TAKT ZYCIA TO JEST kumasz wogole te inne zwroty neo? gdzie tam masz o kasie nawijam wszystkie 3 przyklady ktore podales i jak dla mnie to w pozostalych 2 chodzi o to zeby zapierdalac bo zycie ci chuja samo da ale ty tego nie czaisz bo mamusia z tatusiem na ciebie zapierdalaja probuj skumac kawaleczek a pozniej oceniaj na twoj leb to cos mi sie zdaje ze za duzo metafor mam w textach PIZDO CHCIALBYM USLYSZEC TWOJA NAWIJKE  a wycinaj se i na wrzute puszczaj jak ci sie starzy rypia w pokoju ,kolo wyzej spoko napiasal mialem sie nieodzywac ale wqrwiles mnie max leszczyku jak cos to wbij na koncert jak bedzie nasz i w twarz mi to powiedz sry esten za niecezuralne slowa 

"...TO JEST FAKT , TO JEST TAK ,TAK TO JEST  Z ZYCIA TO JEST..."
ahahahahahahahahahahahah a se to rozkminiles dobrze qrwa i jeszcze mnie krytykujesz

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

54

Odp: SKN BEZ śCIEM

Płyta spoko są kawałki lepsze są gorsze ale płyta do przyjęcia!! Powinniście sie cieszyć ze coś sie w tym mieście ruszyło ze chłopaki maja zajawek do rymowania  ze dają coś od siebie Pozdro dla Wojtasa i Szaraka

Thumbs up Thumbs down

55

Odp: SKN BEZ śCIEM

mial byc rozejm(podobno) to po chuj wojtas jedzie po fakenick'u!!! a tak w ogole myslisz ze on nic nie wie o rapie to widac ze chuja wiesz w nogach spisz!!! pierdole jebane internetowe cru a ty wojtas nie musisz chlopakowi grozic bo nawet go nie znasz a pierdolisz a kozactwem nic tu nie zdzialasz wiec nie wywoluj kosy po takich wypowiedziach! pamietaj ze to jest jego qrwa ocena i ma do tego jebane prawo wiec zastanow sie nad swoimi impulsywnymi wypowiedziami!!!

Thumbs up Thumbs down

56

Odp: SKN BEZ śCIEM

mial byc rozejm(podobno) to po chuj wojtas jedzie po fakenick'u!!! a tak w ogole myslisz ze on nic nie wie o rapie to widac ze chuja wiesz w nogach spisz!!! pierdole jebane internetowe cru a ty wojtas nie musisz chlopakowi grozic bo nawet go nie znasz a pierdolisz a kozactwem nic tu nie zdzialasz wiec nie wywoluj kosy po takich wypowiedziach! pamietaj ze to jest jego qrwa ocena i ma do tego jebane prawo wiec zastanow sie nad swoimi impulsywnymi wypowiedziami!!!

Dobrze że Twoje wypowiedzi i Twojego przydupasa nie są impulsywne  lol
Co z tego że wie o rapie skoro jest tylko biernym słuchaczem - niech zacznie działać w tym kierunku.

Jebane internetowe CRU?? Mówisz o sobie przecież to Ty i Twój elo ziom napisaliście tutaj połowę postów hehe czyż ja się mylę?? Nie sądzę.

Hmm a kto kozaczy?? SKN?? Wy pierwsi zaczęliście to czemu teraz chcesz się odciąć?? Strach chwyta za gardziel?? Zastanów się co piszesz bo wygląda to dosyć zabawnie, jak to się mówi "Przyganiał kocioł garnkowi".

Co do fakenicka to ma jebane prawo do krytyki ale na tym należy się znać, trzeba zrozumieć nawijane wersy a potem komentować, może ja jestem głupi ale gdy się krytykuje zazwyczaj używa się jakiś konkretnych argumentów?? Czyż nie?? Nie to jednak jestem głupi.

Też się chłopak zastanów nad swoimi wypowiedziami big_smile Konkret.

Thumbs up Thumbs down

57

Odp: SKN BEZ śCIEM

mial byc rozejm(podobno) to po chuj wojtas jedzie po fakenick'u!!! a tak w ogole myslisz ze on nic nie wie o rapie to widac ze chuja wiesz w nogach spisz!!! pierdole jebane internetowe cru a ty wojtas nie musisz chlopakowi grozic bo nawet go nie znasz a pierdolisz a kozactwem nic tu nie zdzialasz wiec nie wywoluj kosy po takich wypowiedziach! pamietaj ze to jest jego qrwa ocena i ma do tego jebane prawo wiec zastanow sie nad swoimi impulsywnymi wypowiedziami!!!

Dobrze że Twoje wypowiedzi i Twojego przydupasa nie są impulsywne  lol
Co z tego że wie o rapie skoro jest tylko biernym słuchaczem - niech zacznie działać w tym kierunku.

Jebane internetowe CRU?? Mówisz o sobie przecież to Ty i Twój elo ziom napisaliście tutaj połowę postów hehe czyż ja się mylę?? Nie sądzę.

Hmm a kto kozaczy?? SKN?? Wy pierwsi zaczęliście to czemu teraz chcesz się odciąć?? Strach chwyta za gardziel?? Zastanów się co piszesz bo wygląda to dosyć zabawnie, jak to się mówi "Przyganiał kocioł garnkowi".

Co do fakenicka to ma jebane prawo do krytyki ale na tym należy się znać, trzeba zrozumieć nawijane wersy a potem komentować, może ja jestem głupi ale gdy się krytykuje zazwyczaj używa się jakiś konkretnych argumentów?? Czyż nie?? Nie to jednak jestem głupi.

Też się chłopak zastanów nad swoimi wypowiedziami big_smile Konkret.

Po 1 to zadnym przydupasem nie jestem , i jedz sobie po mnie jak chcesz kurwa na tym forum bo mam to w dupie , bede pisał kurwa czy mi siada czy nie kurwa jebana mac , nie myslalem o argumentach  , a co do tego wersu wojtas TO NIE CHODZILO O TRESC TYLKO O TO JAK W OSTATNIM SLOWIE PIKENIE KURWA PRZECIAGASZ > .

Dobra xyz ; ja zaczolem pisac z nim o plytce skn , no i co  to ze zaczelismy pisac i po tym kurwa poszlo pare stron odpowiedzi to ma swiadczyc o czyms ?? A z i-net cru to niewiesz nawet o co nam chodzi , a i tak bys byl przeciwnego zdania , bo tutaj wszyscy maja takie same zdanie i Estena maja za GURU....

Thumbs up Thumbs down

58

Odp: SKN BEZ śCIEM

Pomidor !!! big_smile

Thumbs up Thumbs down

Odp: SKN BEZ śCIEM

Intro - slyszalem juz kawałek na takim podkladzie , albo bardzo podobnym.

Jeszcze jedno , spoko zaczynacie jeden kawałek - Dla Ziomali -  "Dla tej jedynej ekipy która istnieje..." Czyli mam wnioskowac , z tego ze tylko wy dajecie rap ? i moze ze jestescie najlepsza ekipą rymującą  ? najpierw zrobcie cos sami , bo na dziobanych bitach daleko nie zajedziecie bo moze nie starczyc jak ruszycie z produkcją .

Napewno ktoś odpowie na te słowa.


Pozdrawiam

SKN - jestem przejebanym krytykiem na tym forum i ogolnie to pisze co mysle a mysle kurwa dużo , narazie SZOK tylko cos pokazal reszta kupa , wasza płytka niejest jakims kurwa syfem , ale duzo nie pokazaliscie , spoko robicie rap , i co tam jeszcze chcecie , tylko kurwa jak w kawałku jest ze DLA JEDYNEJ  EKIPY W TYM MIESCIE ? to sorry staryy ale ja to odebrałem jako GRUBY DISS i  gdybym nagrywal bo kurwa raperzyna eloelo320 nie jestem , to bym nagrał w  ten sam dzien odpowiedz na wasz kawałek . A NA KONIEC TO TYLKO ZAPEWNIAM ; ZE W TYM MIESCIE USLYSZYCIE JESZCZE KURWA DOBRA EKIPA RYMUJACA !!

Malina i Sturlanejajo PEACE ! Widze że sa ludzie co odebrali to jak ja , a nie tylko Esten i reszta sie popieracie macie jedno zdanie , wogole to zalozcie sobie i-net cru.


Narazie w tym miescie z rapem cięzko , a co do SKN - zgadzam sie z toba moje opinie nie sa zbyt pozytywne , a poniewaz wymagam czegos wiecej , HC i SZOK daja cos na poziomie ktory mozna pograc na imprezie , a zreszta niebede sie powtarzal.

NARA !

jakbyscie robili hajs  , to byl by upadek sceny hip-hopowej  hahaha

"...TO JEST FAKT , TO JEST TAK ,TAK TO JEST  Z ZYCIA TO JEST..."

"...PAMIETAJ ZE ZA DARMO NAWET W MORDE NIE DOSTANIESZ..."

"...KTO TY JESTES ? POLAK MALY ! JAKI ZNAK TWOJ? CIAGLE WALY!..."


NO TO JEST CHYBA JEDYNA RZECZ JAKA MOZNA DOSTAC ZA DARMO < ALE WIDZE ZE NIE U WAS tongue




HAHHAHAHAHAHAH TEN WERS POWALA NA KOLANA HAHAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHA HAHA
AHAHAHAHAHAHAH HAHAHAHAH AHAHAHAHAHAH HA HAHAHAAHAHA

NORMALNIE MOZNA WRZUCIC NA WRZUTA.PL  ALBO PATRZ.PL
AHHAHAHAHA

http://fakenick.wrzuta.pl/audio/wl3A0NE … swiecimskn

HAH !

TY TY TY TY TY TY TY TYLE NASSS

no jasne ze jaraja , tak ze niemoge oderwac sie od mp3 i od kompa

wogole normalnie  tak mi sie ten rap podoba ZE CHYBA WAM ZACZNE BITY ROBIC HAHAH  < CHCIELIBYSCIE HAH !! ;-D

Aha, wiec chodzilo ci o to ze Wojtas w ostatnim slowie tak pieknie przeciaga???????... Ale ty glupi jestes.

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

60

Odp: SKN BEZ śCIEM

Również podejrzewam że jest głupi bądź strasznie niedorozwinięty umysłowo smile

Ja mam 19 lat - nie skończyłem szkoły, pije właśnie browca i nie muszę kląć co drugie słowo bo to nie ma sensu - tak się z nikim nie dogadasz, trochę więcej komunikuj kojarz fakty, sam dużo klnę ale nie muszę tego podkreślać na forum dotyczącym mojej ukochanej kultury z którą się utożsamiam, wole pokazać się z trochę lepszej strony niż typowego ulicznika (a coś o tym wiem i trochę mi wstyd za niektóre czyny). Nie jestem głupi ale niestety poszłem w stronę melanżu a nie szkoły, za parę lat będę tego żałował i wiem że napewno zrobię sobie to średnie wykształcenie ale po co ja mówie o sobie?? Hmm to przecież nie do tematu ale po alko jestem bardzo wylewny wink

Pozdrawiam i proponuje zastanowienie się nad swoją osobą, przecież chyba nie mamy doczynienia z szympansami w klatce?? Troche szacunku dla tych którzy coś próbują rozruszać w tym mieście. Szacun


http://s006.wyslijto.pl/?file_id=08511310333041632757

Thumbs up Thumbs down

61

Odp: SKN BEZ śCIEM

bo tutaj wszyscy maja takie same zdanie i Estena maja za GURU....

Własne zdanie to ma Sar z Ramonem i Bita Sztama hehe...

Nie jestem tu dla nikogo żadnym GURU, po prostu swoje zrobiłem i wiem coś o tym, rzadko piszę bzdury... Liczą się z moim zdaniem? ok fajnie, bardzo mnie to cieszy... ale ostatnio jestem tylko obserwatorem, nie mogę dać nic w zamian, więc nikt mi się nie podlizuje, to że się lubię z paroma osobami na forum (z niektórymi to już pewnie będzie z 8 lat) to normalne... Z resztą jeżeli kilka osób coś twierdzi, a są to ludzie doświadczeni w tej materii to warto się zastanowić, bo może jest się w błędzie... W mojej stopce jest pewien wers KRS-ONE'a może czas się do niego zastosować...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

Odp: SKN BEZ śCIEM

Pisales Esten ze SKN leci na serwer, kiedy to nastapi??

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

63

Odp: SKN BEZ śCIEM

Pierwszy post w tym wątku, na stronie jeszcze nie dodałem z braku czasu...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

64

Odp: SKN BEZ śCIEM

dobra powiem tak; kilka motywow tej plyty mi nie pasuje a tak poza tym jest niezla(w ten sposob chyba to moge napisac zebyscie sie na mnie nie rzucili) KMINITO?! caly czas o to mi chodzilo...

Thumbs up Thumbs down

65

Odp: SKN BEZ śCIEM

temat bez sensu...kazdy robi swoje proste co w tym nowego?? a taki popłoch wywołał ...disy chujemuje dzikie węże anonimowe pierdolenie przez internet...żenada...
zdróweczka

PAL BLANTY NIE MOSTY

Thumbs up Thumbs down

66

Odp: SKN BEZ śCIEM

wlasnie chodzi o obiektywne opinie to jest looz a tamto chujowe przez to nasz 2 nielegal moze byc tylko lepszy a nie pierdolenie ze nawijka na kradzionych bitach mimo iz wszyscy wlasciciele bitow wiedza ze te kawalki powstaly bo sami wrzucili je na neta zeby do nich nawijac wrzucalismy te kawalki na rozne strony i kazdy pisal opinie na temat kawalka nikt nie pytal skad bit bo ich to centralnie jebalo byleby bylo co sluchac nikt z nas nie chce wydawac tej plyty nikt nie wiarze z hh jakies przyszlosci jak dla mnie to jest to moje najzajebistrze z mozliwych hobby mam potrzebe cos powiedziec mowie to na bitach poczatkowo byla to muza tylko u nas na osiedlu i dla chlopakow z naszego osiedla "dla tej jedynej ekipy w tym miescie" ale jezeli goscie chcieli inni tego sluchac to sie rozprzestrzenilo inni nas znaja inni nie i looz wazne ze nie siedzimy na dupie tylko dzialamy a tak na koniec to po tym temacie mozecie wywnioskowac ze szukamy producenta bity + mastering( przy calym szacunku dla tych ktorzy zrobili nam ta plyte)  macie nasza nawijke wiecie jak to dziala macie checi my czekamy

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

67

Odp: SKN BEZ śCIEM

mimo iz wszyscy wlasciciele bitow wiedza ze te kawalki powstaly bo sami wrzucili je na neta zeby do nich nawijac wrzucalismy te kawalki na rozne strony i kazdy pisal opinie na temat kawalka nikt nie pytal
....
no nie dokonca...a znane sample nawet nie poucinane typu wsp-niezapomnij kim jestes??? a zreszta nie ma co si etu spinac materiał wmiare sie trzyma mam wyjebane na wszystko elo

PAL BLANTY NIE MOSTY

Thumbs up Thumbs down

Odp: SKN BEZ śCIEM

Esten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ci idzie wrzucanie plytki na serwer?? Wtedy będzie dostępna dla szerszego grona!!!

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

69

Odp: SKN BEZ śCIEM

widze ze mamy cichego menagera

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

70

Odp: SKN BEZ śCIEM

Heheheh... no jak się martwi... tylko że płytka jest cały czas na serwerze heh.... czytaj uważnie co piszę...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

71

Odp: SKN BEZ śCIEM

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=08511310333041632757

kogo to kawalek? Zajebisty, no no no...

Thumbs up Thumbs down

72

Odp: SKN BEZ śCIEM

ODWET zajebisty kawaleczek buja jak chuj szacuneczek ze żwirów

...MOWISZ ZE JESTES CHULIGANEM, KIEDY PODBIJAM W SPODNIE MASZ NASRANE PIECIU TAKICH JAK TY I TYLKO JA ROCZNIK 82 I MASZ KURWA PRZEEJEBANE...

Thumbs up Thumbs down

73

Odp: SKN BEZ śCIEM

elo elo! płytka kozacka... 100% prawdziwego rapu.zazwyczaj nie podobają mi sie płyty różnoklimatyczne ale są wyjątki...i jednym z nich jest właśnie SKN_BEZ ŚCIEM:) wielkie pięć prosto z ZaSoLa... "labirynt" już nie długo...:)

Thumbs up Thumbs down

74

Odp: SKN BEZ śCIEM

Ja w ogóle nie kumam o co sie rozchodzi,to są jakieś jaja.Nie słyszałem tej płytki ale żeby aż tak cisnąć po kimś za to że sobie zapożyczył kilka podkładów ???? Nie można osrać kogoś za to że mu podkłady nie wychodzą,co z tego że umiesz obsługiwać programy muzyczne czy MPC jak możesz niemieć do tego talentu.Sam osobiście znam ludzi którzy robili by o wiele leprze produkcie ale np. im bębny nie wychodzą,zresztą przecież chłopaki nie ukrywają tego że nagrali pod obce bity i zrobili to w podziemiu,co innego jakby zajebali muze Fiftiemu i zarobiliby milion zielonych  big_smile Więc spoko loko luz i spontan chłopcy bez ciśnień muzyka powinna bawić a nie tworzyć konflikty. P O Z D R O   dla Hiszpanów  wink

Thumbs up Thumbs down

75

Odp: SKN BEZ śCIEM

kurwa co to wogóle za frajerzyny się wypowiadają że kradzione bity czy sample?? włąźcie: http://www.the-breaks.com/   i to   http://www.sample.rap.pl i sobie kurwa poczytajcie!!! a potem kurwa wyjedź z  pretensjami do tych wszystkich(chocby Zipery) że sobie sampel zajebali... idzcie sie kurwa leczyc sam nic nie robisz a siejesz krytyke, liczy się wers a bit jest dopiero potem... fakt szkoda że bity zaporzyczone, ale takie mamy realia nie można miec wszystkiego... jedni rodzą się MC inni producenci a jeszcze inni DeJoty... a krytycy tacy jak wy... frajernia... jesteś dobry zrób coś dla rapu i sklec dobry bit daj SKNom i bedzie git track bo moim zdaniem płytka wymiata, słyszałem jeszcze "labirynt" z Epki trzy-9 i tam SKN również pokazali się z dobrej strony...
Chłopaki róbcie swoje, jebcie krytyke liczy się szczerośc wersu i przekaz...

Thumbs up Thumbs down