Temat: SKN BEZ śCIEM

http://www.sendspace.com/file/j0bomv

pobierać bo został tylko tydzień   ELO


Tutaj wersja no-limit:
http://osw.netax.pl/utwory/skn/SKN%20-% … 0SCIEM.rar

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

2

Odp: SKN BEZ śCIEM

a co to jest wogole ? wasza płytka czy co ?

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: SKN BEZ śCIEM

To jest płytka SKN'u. Szkoda że nie wszystkie bity wasze, ale i tak płytka dojebana, pozdro!

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: SKN BEZ śCIEM

skn_osw , napisz ktore bity sa wasze a ktore nie , ogolnie to plyta taka sobie , dobrze ze chociaz cos sie dzieje w osw.Głownie interesuje mnie kawałek 1 i jego bit ? gdzies slyszalem ta melodie z podobnymi samplami
NAPISZ ALL KTORE WASZE A KTORE NIE

pozdrawiam

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: SKN BEZ śCIEM

no texty dobre tylko szkoda ze coponiektore bity ...."zapozyczone"
aha no i ten sampel w wsp niezapomnij kim jestes  smile

PAL BLANTY NIE MOSTY

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: SKN BEZ śCIEM

z bitami jest tak ze SKN sam w sobie nie produkuje bitów - po prostu sie na tym nie znamy... na płycie część podkładów jest zrobione przez ziomków, mianowicie:
intro, pije pale, pozytyw - Jabol (Przeciszów)
jedno życie, duszy nie zaprzedamy, zostać czy wyjechać - Obstar (osw)
co chce mam, dla ziomali rmx - Makaron (osw)

reszta pochodzi z bliżej nie określonego źródła...   pozdro

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

7

Odp: SKN BEZ śCIEM

Intro - slyszalem juz kawałek na takim podkladzie , albo bardzo podobnym.

Jeszcze jedno , spoko zaczynacie jeden kawałek - Dla Ziomali -  "Dla tej jedynej ekipy która istnieje..." Czyli mam wnioskowac , z tego ze tylko wy dajecie rap ? i moze ze jestescie najlepsza ekipą rymującą  ? najpierw zrobcie cos sami , bo na dziobanych bitach daleko nie zajedziecie bo moze nie starczyc jak ruszycie z produkcją .

Napewno ktoś odpowie na te słowa.


Pozdrawiam

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: SKN BEZ śCIEM

tez sie w to wsluchalem heheh
"Dla tej jedynej ekipy która istnieje..." ?
Jak bym mieszkal w osw tez bym bulwersa złapał hehehhe
zdróweczka

PAL BLANTY NIE MOSTY

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: SKN BEZ śCIEM

ELO. EE wogole powiedzcie mi co to jest SKN??? Nie Moge rozkminic tego skrotu roll  wink

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: SKN BEZ śCIEM

TYLENAS sqrwysyny, bierz to i zaciągnij się tym jak dobrym sqnem synu!!! a poza tym jest jeszcze jedna (przynajmniej jedna hahaha) gruba ekipa w osw_ chemikow płd-bemowo i reszta zasranych suczysynow -> piona ziomble!!!

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: SKN BEZ śCIEM

Duża różnica między tymi kawałkami, które kiedyś tu były a tymi, które pojawiły się świeże na płycie. Słychać progres.

Ja żałuje tylko, że Obstara tak mało.

Props za numer "Teraz my". Bujaka wchuj.
A klimatycznie "Chce co mam" rozwala. Gratulacje dla Makarona.

Elo

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

12

Odp: SKN BEZ śCIEM

FAKENICK kim ty jestes? czytam wszystkie twoje posty i jeszcze nie przuwazylem jakis pozytywnych opini w kazdym z wątków...  "jedyna ekipa (dla mnie) w tym mieście"... kazdy interpretuje na swoj sposob ty rozkminiles z muzyka ja zupelnie inaczej... sram na to ze mam  importowane bity... szcacunek jest w tedy jak robimy koncert i mamy pełny lokal ziomów...

Dewu - Obstara mało ale kokretnie smile  jakbysmy chceli skleic cala plytke z obstarem, robilibysmy pewnie 5 kawalek...

co znaczy skrót SKN? - koncowka pokolenia wojownikow, obczaj

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

13

Odp: SKN BEZ śCIEM

Wstyd się przyznać dopiero teraz przesłuchałem. Płytka właśnie leci na serwer, dlaczego? Bo powiało świeżością. Płyta nie jest doskonała, ale prawdziwa, czuję w niej tą samą zajawkę, która pchnęła mnie kiedyś do tworzenia. Cześć kawałków nie do przyjęcia, cześć kawałków bardzo przyjemnych i sprawiających, że płyta jest dobra. Muzycznie jest problem, zapożyczenia... wokal bardzo dobry ale podjebana muzyka bleee..., reszta płyty za elektroniczna, ale czasami brzmiąca ciekawie i przyciągająca ucho. Bardzo duże zaskoczenie wokalne dla mnie, a przecież SKN to MC's i za to wielka piona dla chłopaków. Kawał dobrej roboty. Jak widać jest na tej scenie dużo miejsca dla młodych. I jest to drugi skład obok bemowa któremu kibicuję w tym mieście, w naszym mieście! Jestem za! hahaha.... chce więcej...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

14

Odp: SKN BEZ śCIEM

Nie sra sie na "importowane" bity bo w koncu wlasna tworczosc jest tu najwazniejsza, a skoro nie umiecie robic podkladow i nie macie kogos kto by je wam zrobil to sie tym nie zajmujcie bo kradnac podklady mozna najebac grubo kawalkow_w tym qrwa cala sztuka-wszystko swoje i po swojemu bez powielania i nie mowcie ze nie umiecie trudno-kto malowac nie umie niech tego nie robi bo to juz nie jest sztuka tylko jebana porazka_sqmajcie tak samo z rapem. a www o gooooole pozdrowinka od szalonego ziomka Z.O.U.Z.A. crew -> RABAT crew -> kumaci wiedza o co be_heheh

Thumbs up Thumbs down

15

Odp: SKN BEZ śCIEM

Z.O.U.Z.A CRU KURWA !!!

TYLEEEE NASSS !!!


SKN - jestem przejebanym krytykiem na tym forum i ogolnie to pisze co mysle a mysle kurwa dużo , narazie SZOK tylko cos pokazal reszta kupa , wasza płytka niejest jakims kurwa syfem , ale duzo nie pokazaliscie , spoko robicie rap , i co tam jeszcze chcecie , tylko kurwa jak w kawałku jest ze DLA JEDYNEJ  EKIPY W TYM MIESCIE ? to sorry staryy ale ja to odebrałem jako GRUBY DISS i  gdybym nagrywal bo kurwa raperzyna eloelo320 nie jestem , to bym nagrał w  ten sam dzien odpowiedz na wasz kawałek . A NA KONIEC TO TYLKO ZAPEWNIAM ; ZE W TYM MIESCIE USLYSZYCIE JESZCZE KURWA DOBRA EKIPA RYMUJACA !!

SKN - Fruity Loops 5  do tego tutoriale z google.pl i jazda kurwa , fl jest prosty jak sie zlapiesz na nim to go obcykasz . Trudne to niejest .

POZDROO !!

Thumbs up Thumbs down

16

Odp: SKN BEZ śCIEM

do FAKENICK

"Śmieszysz mnie jak gagi Beny Hilla..."

Tekstami to nawet największa gangsterkę USA powalasz na kolana lol

powiem krótko...

żenua 8)

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

17

Odp: SKN BEZ śCIEM

Malina porównujesz malowanie do rapu - brawo dla ciebie... umiesz malowac ale nie umiesz skołowac sobie puszek, to pierdolisz to i nie malujesz? zastanów sie...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

18

Odp: SKN BEZ śCIEM

tylko kurwa jak w kawałku jest ze DLA JEDYNEJ  EKIPY W TYM MIESCIE ? to sorry staryy ale ja to odebrałem jako GRUBY DISS i  gdybym nagrywal bo kurwa raperzyna eloelo320 nie jestem , to bym nagrał w  ten sam dzien odpowiedz na wasz kawałek

Ale ty głupi i niekumaty jesteś.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

Odp: SKN BEZ śCIEM

Ciekawe czy Fakenick ma więcej niż 12 lat. Głupi i niekumaty to mało powiedziane. Jeśli sie krytykuje to trzeba mieć własne zdanie, opinie na dany temat. Ty tego nie masz, zalezy ci tylko na tym żeby zwrócić na siebie uwagę.

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

20

Odp: SKN BEZ śCIEM

i już tak na sam koniec twojej śniesznej zajawki - zdisujcie nas zas za to że zrobiliśmy kawalek dla ziomków...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

21

Odp: SKN BEZ śCIEM

jak nie masz na keny to zdobywasz je jak COPE2 na filmie heheh..
z bitami to juz tak niezabardzo heheh
zdróweczka

PAL BLANTY NIE MOSTY

Thumbs up Thumbs down

22

Odp: SKN BEZ śCIEM

qrwa jego jebana mac!!! puszki mozna do chuja krasc ale nie patenty_teraz kumasz(SKN)!!! jesli kradniecie bity to moze rowniedobrze bedziecie na niedlugo mogli krasc rymy?! a reszta niech sie qrwa gruuubo nad tym zastanowi a nie lizcie sobie nawzajem gucze podpierdalajac sie do estena

Thumbs up Thumbs down

23

Odp: SKN BEZ śCIEM

Nie rozumiem za dużo z tego co napisałeś, ale na muzykę w Hip Hopie składają się takie elementy jak: producent, MC, DJ, BeatBoxer. Nie wymagajmy od MC żeby robili podkłady, nie wymagajmy od DJ-a żeby rymował. Ważne żeby znać swoje miejsce i się w nim szkolić.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

24

Odp: SKN BEZ śCIEM

Malina i Sturlanejajo PEACE ! Widze że sa ludzie co odebrali to jak ja , a nie tylko Esten i reszta sie popieracie macie jedno zdanie , wogole to zalozcie sobie i-net cru.


Narazie w tym miescie z rapem cięzko , a co do SKN - zgadzam sie z toba moje opinie nie sa zbyt pozytywne , a poniewaz wymagam czegos wiecej , HC i SZOK daja cos na poziomie ktory mozna pograc na imprezie , a zreszta niebede sie powtarzal.

NARA !

Thumbs up Thumbs down

25

Odp: SKN BEZ śCIEM

te ojciec chrzestny-ty mnie nie uswiadamiaj co to jest hip hop i na czym polega, co ty qrwa guru jestes do ktorego nic nie dociera_nie kumasz qrwa NIECH SOBIE ZNAJDA JAKIEGOS PRODUCENTA a nie kradna bity!!!ty ty ty tyle tyleNAS...

Thumbs up Thumbs down