1

Temat: szukam kawałka BSO

..ema;) kiedys dawno temu mialem zajebista kasete BSO i gdzies mi ja wjebalo, a zajebiscie mi siadal jeden wałek z tej kasety cyt slowa bo tytulu nie pamietam: " z oswiecimkiej sceny wychyla sie ma glowa bo tu powstaje liryka nowa bo tu powstaje liryka ma elo 2000 dzieciak gra JiP sklad zawsze wierny..." bede zajebiscie wdieczny jak ktos mi podesle ten wałeczek. THX

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: szukam kawałka BSO

elo dzieciak JIP... polska mothfucka ulica yeeee

a co do tematu to ciężko bo nikt tego chyba nie zgrał w mp3, ja nigdy nie widziałem tego na innym formacie niż TAPE...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

3

Odp: szukam kawałka BSO

wpożo, dziekoweczka, a gdzie mozna tape tego dostac??? bo ja to mialem ale mi wjebalo gdzie:-/ pozdro

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: szukam kawałka BSO

Musiał byś pewnie dotrzeć do samych autorów, ja niestety nie pomogę, może przeczytają wątek...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: szukam kawałka BSO

a tak wogóle to sa dostepne walki BSO gdzies?? bo nigdzie ich nie widze

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

Odp: szukam kawałka BSO

ja nigdy nie widziałem tego na innym formacie niż TAPE...

Smiem twierdzic ze sie mylisz. Na 99% mialem ten kawalek na mp3. Musialbym porzadnie zanurkowac w moim starym kompie i bym go znalazl. Pzdr

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: szukam kawałka BSO

ja nigdy nie widziałem tego na innym formacie niż TAPE...

Smiem twierdzic ze sie mylisz. Na 99% mialem ten kawalek na mp3. Musialbym porzadnie zanurkowac w moim starym kompie i bym go znalazl. Pzdr

Oj uwierz że nie mylę się w stwierdzeniu ze nie widziałem tego w mp3... uwierz ja na prawdę tego nie widziałem w tym formacie... wink

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

8

Odp: szukam kawałka BSO

Super Smieszny Przemo stary zajebiscie bym byl wdzieczny jakbys znalazl ten waleczek i mi podrzucil:]]]POZDRO!!!

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: szukam kawałka BSO

Na samym początku miałem kasetę Bitej Sztamy, lecz jakiś rok później dostałem płyte z programami na której znalazł się album "Czy damy sobie radę"

Znalazłem te nagrania w domu lecz nie da sie tego przekopiować[wyskakuja błędy], jak uda mi sie coś z tego wyciągnąć to to wrzucę.


V dla prawdziwych

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: szukam kawałka BSO

Mi też się zdaje że tego kawałka nie będzie w mp3... smile

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=55343751777026295103

11

Odp: szukam kawałka BSO

Ale dawno tego nie słyszałem.... chociaż to i dobrze....

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

Odp: szukam kawałka BSO

Mi też się zdaje że tego kawałka nie będzie w mp3... smile

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=55343751777026295103

  8)  8) i co nie mówiłem??? Pzdr.  8)  8)

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: szukam kawałka BSO

ZAJA możesz wrzucić cały albym bo z mojego idzie pare kawałków a reszta się śćina

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: szukam kawałka BSO

Ale nie mam całego:( tylko 4 kawałki.

15

Odp: szukam kawałka BSO

kurde Panowie WIELKIEEEEEEEEEEEEEEEE DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiecie jak ja dlugo tego szukalem. Macie u mnie bera;))))

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

16

Odp: szukam kawałka BSO

ZAJA a ty w szczegolnosci;))) POZDRÓWY:]]

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

17

Odp: szukam kawałka BSO

jakbyscie mieli jeszcze jakies inne wałki BSO to podeslijciwe jak dacie rade. POZDRO;))

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

18

Odp: szukam kawałka BSO

To ja chce Żywca, kiedy mogę sie zgłosić? lol

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

19

Odp: szukam kawałka BSO

daremny ten kawałek , wogole kto nawija panienka czy koles 9 letni ?? bo pozniej wiem ze ktos normal ale wczesnije....  klepowe troche

Thumbs up Thumbs down

20

Odp: szukam kawałka BSO

"panienka"... też twierdze że nie nadaje się do słuchania...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

21

Odp: szukam kawałka BSO

ale tu chodzi Panowie o zajawe. Juz od najmlodszych lat nawijac mozna, glosiki mlode w huuj, ale slowa sa dobre. POZDRO

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

22

Odp: szukam kawałka BSO

ale tu chodzi Panowie o zajawe. Juz od najmlodszych lat nawijac mozna, glosiki mlode w huuj, ale slowa sa dobre. POZDRO

heh... dobre słowa usłyszysz od niejednego napotkanego na ulicy... i co? to już hip hop?

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

23

Odp: szukam kawałka BSO

Równie dobrze mógł bym się fascynować swoimi pierwszymi nagraniami, ale tego nie robię bo są słabe, jedyna ich wartość dla mnie to wartość sentymentalna, także nie ma się co nad takimi nagraniami spuszczać big_smile

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

24

Odp: szukam kawałka BSO

no wlasnie a mi chodzilo o to ze ten kawalek jest stary i mam sente do niego lekka, dlatego o niego prosilem;))

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

25

Odp: szukam kawałka BSO

tak sie zlozylo ze posiadam album BSO w calosci w mp3...:) wiec jak ktos chce to pisac jakos sie przesle...pozdro dla qmatych zemsta dla dwulicowych szmat !

Thumbs up Thumbs down