1

Temat: Na czym nagrywacie?

Wypowiedzcie się w temacie, na jakim sprzęcie nagrywacie i jakie programy wam towarzyszą w nagrywce i robieniu bitów. Przy okazji doradzcie mi, jaki najlpiej kupić mikrofon do 100zł

Pozdro!

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Na czym nagrywacie?

dźwiękówka nie ziintegrowana na płycie, mikser "behinger DJX400" lipny że tak powiem, mikrofon dynamiczny, nagrywki na ACID PRO 4.0... bitow nie robimy bo sie na tym nie znamy smile

odradzalbym kupowac mikrofon do 100 jezeli chcesz nagrywac lepiej uzbierac na pojemnosciowke... ja sie przypalilem  na mikser i teraz chcac zmontowac pojemnosciowke musialbym go zmienic a to juz jest wiekszy wydatek....

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

3

Odp: Na czym nagrywacie?

skn , nieumiecie , to sie nauczcie to niejest takie trudne polecam FL 5 , na acidzie jest jeszcze latwiej zrobic , tyle ze trzeba tez umiec ciac dobrze sciezki , ja tez nieumialem a teraz mi jakas kupa wychodzi , ogolnie to robie tak dla siebie muzyke zeby sobie posluchac , dla czystej przyjemnosci.

pozdrawiam

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Na czym nagrywacie?

Wypowiedzcie się w temacie, na jakim sprzęcie nagrywacie i jakie programy wam towarzyszą w nagrywce i robieniu bitów. Przy okazji doradzcie mi, jaki najlpiej kupić mikrofon do 100zł

Pozdro!

a po co mikrofon kupować, można ukraść tak jak oprogramowanie... wink

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: Na czym nagrywacie?

hehe, najlepiej pobrac od kogos kto wyzbywa sie majka, w poszukiwaniu jeszcze lepszego, on zajedzi za dosc niską cene, a Ty bedziesz miec kocurnego majka..... ja szczerze powiedziawszy kupiłem dosc chujowego majka...był za 60pln;/ a na dodatek studio nam zamknął jebany chuj własciciel pomieszczenia;/ wiec z nagrywek narazie nici..... eLo

Wciąż spalamy marihuany gramy
Wiesz, się nie poddamy
Prędzej w koksie sie zakochamy
To są nasze programy
Nauczania, wiesz, życia doświadczania
To są Nowej Huty plany =]

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Na czym nagrywacie?

Ja właśnie mam miejsce na próby nagrywkę itp, ale nie mam maika;/

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Na czym nagrywacie?

Jak ktoś ma zajawkę na RAP to będzie go robił niezależnie od tego czy ma na sprzęt czy nie ma, jeżeli cały czas będzie rósł w forme to napewno załapie kontakt z ekipami u których będzie mógł coć nagrać.

V dla prawdziwych

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down