Temat: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

Czemu chlopaki nie zrobicie jakiejs mniejszej imprezzzki na ktorej mozna by bylo sie dobrze zrobic;) a przy okazji troche zajebiste rozrywki jakies male freeee...zeby przyszlo paru tych lepszych trochu tych gorszych..i zeby ktos to zajebscie prowadzil...na wolnym trochu....troche muzyki dobrej znowu jakies free...mozna by bylo sie zajebsicie pobawic tylko trzeba troche checi..tylko kurr nie jakas megabiba...tylko pare osob z ZSL,troche z Osiedla i wogole..jakies szanujace sie ekipy..i ludzi ktorych jara dobre freee..tak jak mnie.....i wszystko na luzie z dystansem...
poprostu zwykly dobry Melansh...---->          JP NA 100%.....

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

W tym mieście nie ma lokalu który spełniałby 2 warunki jednocześnie: miejsce/scena na koncerty i sprzęt działający przez całe koncerty. Pokój dla prawdziwych V

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

po za tym wszyscy nazekaja ze nic nie ma - a wystarczy polazic i samemu cos zorganizowac, nie ma tak ze sie przychodzi na gotowe...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

4

Odp: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

po pierwsze to nawet niema dobrego skladu ktory moze cos zagrac ogarnietego , jedynie SZOKi robią rap , i HC tez daje rade  a reszta to śmiech na sali...

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

FAKENICK oczywiście wspomina o składach które są mothafucka i wiedzą czym jest ciężkie życie na ulicy, zresztą innych nie nazwie hip-hopem bang bang, nie mam na chleb, bang bang zjaram się, bang bang ukradłem chleb.

PS: Inne składy są i się cały czas rozwijają.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

6

Odp: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

Esten , sam temat wskazuje ze dyskusji podlega czas teraźniejszy , wiec o rozwijaniu to napiszesz jak sie juz rozwiną(hohoh i jeszcze troche) , a po drugie niemam na celu nikogo urazac , i niepierdol jakis glupot bang bang kurwa jakies gowna piszesz , a moze dlatego napisales bo niewymienilem Ciebie ? hehe , nie no stary slyszalem twoj fristajl z Chojnym i jest nawet nawet , niektore wersy mi siadaja , ale ogolnie taka prawda ze SZOK  narazie dominuje , wyrazne NARAZIE , bo wiadomo ze moze sie cos zmienic , slyszalem plytke stalego zlacza i nierobi na mnie zadnego wrazenia.A jak juz wspomnialem to po SZOKach są HC-ci , bo jak na chwile obecna to nierobią jakis paśći ,  jak to stałe złącze czy Makaron aka Verba555  czy inny shit.

EMA !

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Słabiutkoo w tym Oswwwww...mzoe kiedys...!!??

Ty masz swoje zdanie ja mam swoje, uważam że HC nie zasługują na wymienienie tak samo jak inni.

Mnie na scenie już nie ma kilka lat... znikłem po wypuszczeniu solowej płyty... nie mam czasu teraz, może kiedyś...

S.Z.O.K. dominuje, ponieważ jako jedyny działa ze starej sceny.

Mi wcale nie chodzi o Makarona i resztę...

Zastanów się kto produkuje np Stałe Łącze (nie chodzi o mnie, ja już jestem historią)... i czy czasem jako jedyny nie widzisz ich potencjału?

Wiem, masz swoje zdanie... ale powinieneś się wyrażać dokładniej i nie negować osób które coś znaczą, ale tobie się nie podobają, bo wtedy zawsze ktoś dorzuci swoje 3 eurocenty...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."