1

Temat: Ktoś chętny na adycję radiową w niemieckim radiu?

Cytuję:

"Cześć!

Mam na imię <ciach> i jestem dziennikarką niemieckiego publicznego radia Deutschlandfunk. Razem z koleżanką pracuję nad dużą audycją z reportażami z Oświęcima.

Chcemy pokazać Oświęcim jako miasto z długą historią, jako normalne Polskie miasto, jako miasto dzisiejsze.

Intersuje nas, jak się żyje w tym miejście, jakie są plany ludzi na przyszłość ich miasta.

Będzie to kolekcja pięciu reportaży. Chętnie byśmy chcieli wypracować też reportaż o scenie Hip Hop/ Breakdance w Oświęcimie.

Ma to być reportaż koncentrujący się na jedną osobę albo parę osób, ktorzy są aktywni w scenie. Byśmy towarzyszyły tej osobie na przykład w dniu weekendowym np. na koncert, imprezę, próbę zespołu albo coś takiego.

Bardzo byśmy się cieszyły gdyby moglisbyście nam pomóc z tym, w znalezleniu taką osobę albo grupę.

Będziemy w Oświęcimie w czasie 09.03.-17.03.2012.

Dla więcej informacji prosimy o kontakt.

Dziękujemy uprzejmie i pozdrawiamy serdecznie

<ciach>
"

Jak ktoś chętny to pisać w tym wątku albo na priv

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

2

Odp: Ktoś chętny na adycję radiową w niemieckim radiu?

niech pierw wyślą fotki hahaha 10.03 jest koncert WSRH(Sheller & Słoń) , niech wpadną i pooglądają. bardzo możliwe że support będziemy grać. ale ja się nimi nie będę opiekować

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Ktoś chętny na adycję radiową w niemieckim radiu?

w Oświęcimiu  a nie w Oświęcimie ...

4

Odp: Ktoś chętny na adycję radiową w niemieckim radiu?

Translator pewnie im nie dał rady smile

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: Ktoś chętny na adycję radiową w niemieckim radiu?

Ozborn bierzcie ich z sobą , zawsze to jakies promo dla was i dla miasta.

6

Odp: Ktoś chętny na adycję radiową w niemieckim radiu?

3Styl bierz je hahahaha ja mam dziewczynę która ze mną tam będzie więc nie będę się nimi opiekował

Thumbs up Thumbs down