Temat: powiedzmy ze festiwal :P

pamietacie zawody deskorolkowe pod OCK calkiem nie dawno? padl pomysl zeby polaczyc ta impreze z koncertami hip-hopowymi na scenie obok... to jest inicjatywa ktora wyplynela ze tak powiem od organizatorow tych zawodow - akcja jest tylko taka ze potrzebe sa sklady zeby grac na tej imprezie - co wy na to? chcialbym poznac wasze opinie poparcie lub olewke i ewentualne sklady ktore by sie pisaly pozdrowki

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

2

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

Kiedys tez mialem taka wizje. Opierala sie ona na polaczeniu wielu elementow rapu. Jedyne bariery to czy bedzie dobry sprzet oraz ilosc osob. Lecz jak piszesz,ze maczaliby tez rece w organizacje Dominik czy Kama to nabiera to sensu.

Jezeli by to bylo na wieksza skale to raczej ilosc osob by byla spora. Jednoczesnie sprzet i osob chetnych by bylo wiecej. Sadze,ze ja jakos stałe łącze i rapanui moge się pisać.

Można to takze powiekszyc o powiedzmy jakas bitwe na rymy i pokaz brakedance. Taki dzien rapu w osw hahaha.....

Fajnie ze jest iniciatywa fajnie jakby cos wyszlo...;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

3

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

Zaproście hemp gru i Moleste...Po innych to albo wygwiżdżą albo skopią;-)

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

stary o czym ty w ogole piszesz? wyloz hajs to bedziemy myslec... zalozenia tej koncepcji opieraja sie tylko na lokalnej scenie,  jak wyjdzie i bedzie dobrze odebrane to na przyszle lata mozna pomyslec i skladach z pulek sklepowych...

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

5

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

spokojnie to był żart ;-)...

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

spokojnie to był żart ;-)...

to przejebane masz poczucie humoru

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

mnie rozbawiło.... jak by się ktoś pytał

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

8

Odp: powiedzmy ze festiwal :P

a mnie raczej przeraziłą prawda zawarta w tej wypowiedzi  wink  ALe ironie wyczułem jakby sie ktoś pytał.