1 Ostatnio edytowany przez Rudson (2011-01-19 17:48:10)

Temat: Co wy na to?

Jak  w temacie co wy na to żeby wrzucać teksty tych co tworzą. Mam kilka kawałków 3Styla i Ozborna. Jak coś to wrzucę w osobnym temacie. Dajcie odpowiedzi. Oczywiście jak coś to teksty będą wrzucane za zgodą tworzących. Dajce komentarze propozycje... Pjona

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Co wy na to?

a po chuj ???

Thumbs up Thumbs down

3 Ostatnio edytowany przez Rudson (2011-01-27 20:02:46)

Odp: Co wy na to?

No tak żeby były teksty jakby ktoś potrzebował...

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Co wy na to?

i co bedziesz sie pytal kazdego czy mozesz wrzucic jego tekst? jakby ktos potrzebowal to by zapytal na tym forum a autor jakby chcial to by go udostepnil. moje zdanie...

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Co wy na to?

OK . Spoko. To nie będę nic wrzucał. A Co powiesz na temat kawałka który nagrałem z ziomem.

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Co wy na to?

wrzucac teksty ? a komu to potrzebne ??  co myslisz ze ktoś będzie kurwa sie uczył ? hahahha

Na temat kawałka który nagrales z ziomem , to nie musze nic pisac a Malina tymbardziej .

pozdro

7

Odp: Co wy na to?

nie od razu Warszawę zbudowano. a jak nie pamiętasz swych początków to weź sobie posłuchaj swojego bitu na naszej 1 płycie wink a moge tu wrzucić jakieś Twoje pierwsze bity.. pozdro wariat

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Co wy na to?

what the fuck man ? wrzucaj śmiało ,bo sam ich niemam a posłuchałbym.

9 Ostatnio edytowany przez Malina (2011-01-28 21:20:54)

Odp: Co wy na to?

nie napisalem ze nie mozesz ale ze jak ktos bedzie potrzebowal a autor wyrazi zgode to udostepni ten tekst... ja sie na rapie nie znam wiec zostawie ocene innym ;d

Thumbs up Thumbs down