1 Ostatnio edytowany przez LudwikOsW (2010-12-15 19:26:37)

Temat: Ludwik - Świat według Ludwika EP

Taki oto krotki material, napisany w calosci przeze mnie, nagrany w moim pokoju i zmiksowany przeze mnie. Calosc nagrana na instrumentalach.

Tracklista:

01. Wejscie (Intro)
02. Bez chujni
03. Poznaj mnie
04. Chill (Skit)
05. Na powaznie
06. Noc (Skit)
07. Zanim wyjade
08. Wyjscie (Outro)


http://www.megaupload.com/?d=H9NHI0KM

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

Jak już pisałem kilka razy, progress non-stop, dobrze że nagrałeś to EP, przyjemnie się tego słucha, dobre teksty, dawaj dalej! yo smile

"Nie narzekaj na rap, błaźnie. Nie oczekuj w nim zmian, gdy mówi jak jest
Może to jego pierdolona, złota era, kto wie, dopiero z czasem antykiem staje się teraz"

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

no to mam kolejną dobrą porcje muzyki do auta smile tak szczerze mówiąc to mamy w osw niezłe zagłębie hip-hopowe - Szoki, DeWu, Przysiu, Peus, Maniek teraz wybija się jeszcze Ludwik... dobrze to wszystko rozegrać i na prawdę można coś zadziałać na legalnym rynku... tylko trzeba się przemóc i nie patrzyć na mit podziemia smile

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

4

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

no i w końcu coś w całości ! jest gitara.. zajebiście idziesz do przodu młody. widzę że scena w Osw znów zaczyna coś działać. jest parę dobrych ekip/osób..  wierze że może jeszcze kiedyś usłyszę coś od starszyzny(chodzi dokładniej o SZOK bo jakoś w nikogo innego nie wierze). walczyć trenować Oświęcim musi panować ! 5!

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

Młody wie co myślę i zajebiście, że teraz rookie ujawniają się pod postacią mc a nie ip, przez to rośnie rywalizacja, dyskografia i zajafka. Niech to w tą stronę idzie, a co do starej gwardii to uwierz Ozborn, jeszcze na głośnikach poleci, nie daj się,m buntuj się ;-) 32 krecha 600 to nasze miejsce, yo.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

6

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

jak mozesz ludwik to podaj num gg
pogadamy

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

No wypas STOP Katowałem cały dzień STOP Powiało świeżością STOP Chcę tego więcej STOP

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

8

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

moje gg 11810057

dzieki tym, co przesluchali ; )

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

Dobrze sie slucha... Pierwszy raz przesluchalem jakiegos Twojego kawalku (nie wiem czy wczesniej juz jakies wrzuciles), glos podobny jak kolezka z familii hp, to tylko takie moje spostrzezenie....;d

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Ludwik - Świat według Ludwika EP

Ludwik najbardziej mi wchodzi kawałek Bez Chujni. Pozdrowionka jak coś to widzimy się na gg.

Thumbs up Thumbs down