1

Temat: Serce wciąż bije w rytmie hh

Witam

tak sobie siedzę i kontempluje... fajnie byłoby znowu 'coś' napisać, zarymować... ale brak podkładu, który byłby tego motywacją i brak możliwości nagrania. Może dysponuje ktoś jakimś ciekawym bitem, który mógłby odstąpić?
Chętnie spróbuję czy nie zapomniałem 'jak to się robi' ;P

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

2 Ostatnio edytowany przez Fatbas (2010-10-08 13:02:41)

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

mam dla ciebie 3 bity. jezeli bedziesz zainteresowany to daj znac a podzuce cos jeszcze. big_smile

link wysle ci mailem.

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

Dzięki Fatbas... liczyłem na jakiś odzew ludzi z OSW (i okolic)... no cóż... szkoda

pozdro dla wszystkich

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

4 Ostatnio edytowany przez RAMON (2012-11-04 21:38:46)

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

Hejka

Nie mogłem już wysiedzieć i postanowiłem 'coś' nagrać:

http://www.youtube.com/watch?v=uWEWIhvWxKc

Podkład oczywiście jest 'kradziony' (twórca: Olsen) - zapewne nawet nie wie o moim istnieniu  wink
Wokal nagrany na słuchawkach z mikrofonem do Skype'a dlatego jakość nie jest rewelacyjna (miałem spore problemy z czyszczeniem szumów w Audacity) ale metodą prób i błędów udało się osiągnąć optymalną jakość.
To tylko rozgrzewka bo już 'podprowadziłem' kilka fajnych podkładów zagranicznych (no chyba, że ktoś chciałby coś podesłać?)

Czekam na opinię wink

PS. Troszkę wyszedłem z wprawy  tongue

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

5

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

Mi się podoba, jakość całkiem niezła skoro mówisz, że to zwykły mikrofon do skype. Czekam na kolejne kawałki

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

Spoko ze coś robisz .kawałęk jest słabizna szczerze mówiąc , w twoim wokalu nie słychac ani troche energii ani troche pomysłu na jakas zmiane flow czy cokolwiek . ale propsy ze ogólnie w tym miescie ktos cos robi .

7

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

Dzięki za komentarz

W ramach wyjaśnienia... celowo rymuję jak to określiłeś 'bez energii' - (zresztą nie Ty jeden tak uważasz) ale mam narcystyczne podejście do mojego wokalu i uważam, że brzmi lepiej gdy rymuję w sposób 'stonowany' czy jak kto woli 'bez energii'.
Co do zmiany flow to nie miałem nawet zamiaru próbować tego w tym wykonaniu bo chciałem zrobić coś 'na rozgrzewkę', coś co swoją prostotą przykuje uwagę.

dzięki raz jeszcze i czekam na inne komentarze.

pozdro

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

8

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

to nagraj coś z energią , bo takich kawałków jak ten nikt niebędzie słuchał w kółko a nawet 2 raaz nie niepowtórzy , aa chyba o to chodzi zeby ktos sie zainteresował nie ? czy robienie czegos na odpierdol , zeby brzmiało jak nagrane 15 lat temu przy 1 podejsciu do mikrofona   jest takie dobre jak myślisz ??   raczej nie ....  nie idziesz z duchem czasu widocznie stanołeś na rapie z przed 10 lat.

9

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

oj - gdybyś słyszał jak rymowałem 15 lat temu  big_smile
a co to zatrzymania się na rapie sprzed 10 lat - to masz rację... przestałem słuchać polskiego hip hop-u mniej więcej na etapie KASTA "Kastaniety", OSTR "Tabasco", itp...
Ostatnio przeglądałem co nieco 'świeżych' rzeczy z Polski no i niektórzy wykonawcy sprawiają, że można jednak posłuchać rodzimego rapu.

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

10

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

Czyli teraz tylko wrócić do formy? Niewiem czy rymowanie sprzed kilku lat wystarczy...

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: Serce wciąż bije w rytmie hh

... a to nie mi to oceniać.

Co do tekstu i wykonania tego utworu to nie zmieniłbym w nim nic... taki był mój zamysł gdy po raz pierwszy usłyszałem podkład i wyszło dokładnie tak jak chciałem.
Uważam, że czasami warto wspiąć się na drzewo niż prostować kręgosłup.

Poza tym z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że należy dostosować się do innych co uważam za kompletnie nietrafną wskazówkę bo nie mam zamiaru nikogo naśladować czy z kogokolwiek brać przykład.

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon