1

Temat: Hip-Hop Chełmek

Ostatnio słyszałem, że w Chełmku coś się dzieje . . . Chłopaki coś tam tworzą, kilka koncertów z nimi było. Nazwa ich składu to PWS i jeszcze jakiś solowiec Padlina;D Wiecie coś może na ten temat? Ogólnie chodzi mi o to czy daja radę, aha i czy macie może jakieś ich kawałki, bo bym przetestował:)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Hip-Hop Chełmek

Byłem już tam na jednym koncercie, atmosfera w miare, jest jeden mankament-powrót-są tylko 2 pociągi: 00:30  i 05:36.

16.01.2009 ma być tam następna impreza: Bitwa o NISZĘ, w przerwach między walkami freestylowymi zagrają PWS[Chełmek], SWS[Chrzanów] oraz TRZY-9[Oświęcim]

więcej na http://www.hiphoplives.cba.pl/

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Hip-Hop Chełmek

Dobra pomijając atmosferę . . . powiedz mi czy chłopaki z Chełmka(PWS) uczą się, czy już można powiedzieć, że potrafią dobrze nawinąć ? ?  ?:)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Hip-Hop Chełmek

jak dla mnie to Ci goście się zbyt pewnie czują, że są u siebie...i nie da się ich ocenić bo ja ich huja słyszałm choć na scenie byli w trzech...następny ziomal wychodzi sam i jakoś wszystko qmam...przejebana sprawa big_smile   pozdrowienia z ZeteSeLa...

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Hip-Hop Chełmek

Znam tych gosci, ale nie wiem jak na majkach daja. Stestowalbym jakies ich kawaliny tylko nie mam skad ich wziasc.

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Hip-Hop Chełmek

Jak ich znasz, to jaki problem aby przesłuchać ,podbij żeby ci przesłali albo chociarz puścili.

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Hip-Hop Chełmek

buehehhehe, "znam" z tej gorszej strony. Więcej nie muszę pisać. Nie będę podbijał do kogoś kogo nie trawię, temu chce sprawdzić jacy są mocni;]

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down