1

Temat: Bazyl

W najbliższą sobotę będzie imprezka w Bazylu, bodajze "Trzecia edycja":D teraz to juz  napewno tam dojde;d wybiera sie ktos?

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Bazyl

pierdole płacić 5 złotych, żeby postać na schodach ... i chyba piąta albo nawet szusta

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

3

Odp: Bazyl

Teraz jest wersja płatna?

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

4

Odp: Bazyl

teraz jest wersja płatna tylko dla panów, panie wchodzą za free. Wiesz, "bierzemy piątkę na wejściu, żeby pokryć ewentualne straty w mieniu" - śmieszne

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

5

Odp: Bazyl

jak będę to tym razem nawet piwa nie kupię big_smile wypiję sobie przed żołądek albo żubrówkę... bez łaski tongue

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

6

Odp: Bazyl

a ja sie wam troche dziwie - bo wlasnie dlatego upadly tego typu imprezy w naszym miescie - wszyscy chca imprez a nikt nie chce zaplacic za wstep

7

Odp: Bazyl

ja zapłacę ale piwa nie kupię haha... Uwierz mi, że właściciel zarobił na każdej z  tych imprez jak nie była płatna. Wejście ma na celu obniżyć ilość ludzi w środku i zwiększyć komfort... zwykła ekonomia... Po prostu łatwiej się pracuje gdy nie ma ludzia na ludziu, a przyszli wszyscy ci co mają kasę, a nie ci którym zimno na ławce...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

8

Odp: Bazyl

przejebany motyw z materacami bedzie, slyszalem ze sie przypierdalaja o czapeczki, biale buty, za kaptur i szerokie spodnie tez maja spni?? To widze, ze nie ma sensu abym sie tam wybieral, nie bede sie ubieral pod pustakow:-/

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: Bazyl

Esten napisał/a:

właściciel zarobił na każdej z  tych imprez jak nie była płatna. Wejście ma na celu obniżyć ilość ludzi w środku i zwiększyć komfort... zwykła ekonomia... Po prostu łatwiej się pracuje gdy nie ma ludzia na ludziu, a przyszli wszyscy ci co mają kasę, a nie ci którym zimno na ławce...

true true - i coz  tym złego?

10

Odp: Bazyl

a nic... pisze tylko ze piwa nie kupię. Czapkę noszę, buty białe już nie są białe... kaptura brak, szerokich spodni też nie mam... jest nadzieja że wejdę wink

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

11

Odp: Bazyl

nie wiem ska wyczarowałeś to door selection, ale takich czarów nie ma, kiedyś tam staliśmy na schodach i do znajomych mówiliśmy że w bluzie z katórem nie wejdzie smile może poszła jakaś fama

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

12 Ostatnio edytowany przez GANDZIOR (2008-02-05 23:15:42)

Odp: Bazyl

Dj Positive napisał/a:
Esten napisał/a:

właściciel zarobił na każdej z  tych imprez jak nie była płatna. Wejście ma na celu obniżyć ilość ludzi w środku i zwiększyć komfort... zwykła ekonomia... Po prostu łatwiej się pracuje gdy nie ma ludzia na ludziu, a przyszli wszyscy ci co mają kasę, a nie ci którym zimno na ławce...

true true - i coz  tym złego?

Nic w tym złego,ale jak mam zapłacić za wstęp to nie chcę stać na schodach,proste no chyba że ktoś lubi.

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: Bazyl

skad wzialem to door selection?? wejdz sobie na stronke bazyla, tam pisze ze na wejsciu bedzie selekcja;)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: Bazyl

GANDZIOR napisał/a:

jak mam zapłacić za wstęp to nie chcę stać na schodach,proste

Proste? no proste:-) tylko ze ja uwazam ze własnie dzięki płatnemu wstępowi nie będzie tego problemu lub bedzie znacznie mniejszy - ale ja tam nie wiem jak jest z iloscią ludzi bo niestety nie dawałem rady być na ostatnich imprezach w bazylu.

15

Odp: Bazyl

tsss ja tam pierdole 5 zeta na wejscie się nie bede sepil, wole wjebac tego pitaka na Bazyla niz na jakies inne "kluby" oswiecimiskie, w ktorych nic kompletnie nie ma procz browarow.

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

16

Odp: Bazyl

Ja wychodzę z założenia, że jak denerwuje mnie stanie to rezerwuje lożę. Wiadomo to kosztuje ale zaś nie jakiś wielki majątek. Poza tym wszędzie za miejsce się płaci, haha.

Jeżeli mentalność w mieście będzie taka, że szkoda kasy na wejście - lepiej 2 piwka - to nigdy już imprez nie będzie (za to może będzie zniżka na zakupy browarów;-))

Co to tłumu - to jakby jakiś znany czarnuch wpadł zagrać koncert też byłby dylemat typu ' posłuchać i postać czy olać to ?' ( Lobo to też taka gwiazdeczka;-))

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

17 Ostatnio edytowany przez GANDZIOR (2008-02-08 20:24:09)

Odp: Bazyl

To może zaprośmy Commona do Bazyla smile Wtedy mogę mieć miejsce nawet pod stolikiem. hehe

Thumbs up Thumbs down

18

Odp: Bazyl

Oj było by romantycznie... świeczka na stoliku i common na żywo...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

19 Ostatnio edytowany przez DeWu (2008-02-09 08:44:55)

Odp: Bazyl

romantyczne typy w włosach na żelu i w longslejvach hahaha

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

20

Odp: Bazyl

no tak... OSW...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

21

Odp: Bazyl

poza tym jak na plakacie autor nie popełniłby celowego błędu obok napisu Common nie nie dopisując w nawiasie (techno) to uwierz Gandzik, że nie musiałbyś szukać pod stolikiem miejsc ;-)

Lobo grzej woski a ty Daniel przygotuj się na freestyle.
Do wieczora wszystkim którzy twierdzą, że hip hop i imprezy w naszym mieście nie umarły.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

22

Odp: Bazyl

noooo, mnie sie podobało smile imprezka git, niunie GIT, rymy poszły, całkiem całkiem  pozdro

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

23 Ostatnio edytowany przez DeWu (2008-02-10 11:24:00)

Odp: Bazyl

nie umarł/y ;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

24 Ostatnio edytowany przez kilo12 (2008-02-10 17:18:48)

Odp: Bazyl

dla mnie bylo dobrze, tylko szkoda ze sie skonczylo o 1:30... przez panne:-/ a byly jakies battelki?? bo nie slyszalem:(

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

25

Odp: Bazyl

Heh a mi się podobał tylko jeden kawałek na imprezie... "I wish"

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."