Temat: Akcja "Made in China"

Wszyscy łażą, wszyscy, w czymś z CHIN. Nawet jak im się wydaje, że mają Boss'a to i tak pewnie sam materiał przyjechał z Azji. Każdy z nas przykłada rękę do tego co sie dzieje w Chinach, KAŻDY. Chcąc nie chcąc kupujemy telewizory, telefony, zegarki, komputery, zabawki czy koszulki "Made In China" .

Nie rozumiem zatem dlaczego to sportowcy, którzy są niejako ofiarami MKOL, muszą teraz coś reprezentować podczas igrzysk. Oczywiście MOGĄ ale oni nic nie muszą i nikt nie ma prawa od nich niczego w tej kwestii WYMAGAĆ czy nawet o coś APELOWAĆ, choćby nie wiem jak ładnie.

Strasznie mnie irytują postawy typu "no to weźmy się i zróbcie.."

Jeśli ktoś już podpisał się pod apelem powinien, a nawet ma moralny obowiązek, zrobić coś sam!!!!

Jeśli ktoś chce COŚ zrobić, ale na poważnie, a nie CTRL+C, CTRL+V, to podpowiadam:

Każdy jak napisałem wyżej ma coś z Chin. Zapolujcie w swoich szafach na zwykłą koszulkę z metką "Made In China". Nie kupujcie nowej, bo to się mija z celem protestu. Spakujcie ją ładnie do koperty, podejdźcie na pocztę i bodaj za 12 PLN (jeśli nie będzie więcej niż 500 g)

ODEŚLIJCIE STARĄ CHIŃSKĄ KOSZULKĘ DO CHIN

Na adres:

President of the People?s Republic of China
HU Jintao Guojia Zhuxi
The State Council General Office
2 Fuyoujie, Xichengqu
Beijingshi 100017, People's Republic of China
Wyraz grzecznościowy: Your Excellency

Albo tutaj:


Komitet Organizacyjny Olimpiady

Prezydent: Qi Liu
Prezydent od spraw wykonawczych: Weimin Yuan
Sekretarz generalny: Wei Wang
Adres:
Beijing Organizing Committee for the Games of the XXIX Olympiad
Beijing Xin Qiao Hotel
2, Dong Jiao Min Xiang
CN-Beijing 100004
China
Tel: (86.10) 65 28 20 09
Fax: (86.10) 65 28 20 08
Email: [email protected]



Do tej koszulki dołączcie apele, odezwy czy co tam chcecie.

Można zasypać koszulkami ambasadę :

Ambasador Sun Rongmin


ul. Bonifraterska 1

00-203 Warszawa

Polska

O akcji odsyłania, wyprodukowanego w Chinach, sprzętu sportowego można poinformować media - to, że ktoś coś zrobił, a nie tylko powiedział czy napisał, będzie na pewno chętnie podchwycone - wszędzie.



Źródło - http://parakalein.salon24.pl/66708,index.html

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

2

Odp: Akcja "Made in China"

tak... Polska nich stanie przeciwko Chinom... pewnie... wydajmy 12PLN bezcelowo (dofinansowanie chińskiej poczty) zamiast pomóc polskim dzieciom... Może jeszcze przestańmy kupować chińskie produkty i przestańmy dać zarabiać wszystkim polskim pośrednikom... Akcja buraczana, robiąca dużo większe szkody... Chiny się nie zmienią bo i po co?, to oni sami wybrali taki los, i do póki sami chińczycy (a jest ich troszkę wink - więcej niż was protestujących) nie zechcą tego zmienić, to możecie się oszukiwać, że coś zdziałacie... To są ich sprawy, ja jestem zadowolony, że mogę kupować TANIO chińskie produkty, oni też są zadowolenie, że mogą je nam sprzedać...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

3 Ostatnio edytowany przez TNTISCREAM (2008-03-21 14:35:03)

Odp: Akcja "Made in China"

dla mnie głupota .
pozatym to ze made in china pisze na ciuchu , to nie znaczy ze to jest daremne tanie zjebane i wogole do dupy.Wogole co masz do chin , zle ci z tym ze wszystko jest made in china ?  moze bys wolal made in poland ?
jest jakas róznica miedzy made in china , a made in germany ? niema , chiny to tania sila robocza, mają hajs,technologie,infrastrukture 1000 razy lepszą niz polska , przejebany eksport i import.Więc nawet jeśli całe to forum wysle 20 koszulek , to co myślisz ze cos to da ?? przeciez nawet niebeda czytać twojego listu , a jak juz go przeczytaja to sie zapewne niezle usmieja....



AHA co to paczek , to bodajze do 2kg mozecie wysylac listem i wyjdzie to ok 7-8zł.

4

Odp: Akcja "Made in China"

buehehehe rozdupcyl mnie ten post:D:D:D protest przeciwko Chinom big_smile:D:D mnie to nie przeszkadza w ogole,ze gonia swoje rzeczy u nas.

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Akcja "Made in China"

TNTISCREAM napisał/a:

dla mnie głupota .
pozatym to ze made in china pisze na ciuchu , to nie znaczy ze to jest daremne tanie zjebane i wogole do dupy.Wogole co masz do chin , zle ci z tym ze wszystko jest made in china ?  moze bys wolal made in poland ?
jest jakas róznica miedzy made in china , a made in germany ? niema , chiny to tania sila robocza, mają hajs,technologie,infrastrukture 1000 razy lepszą niz polska , przejebany eksport i import.Więc nawet jeśli całe to forum wysle 20 koszulek , to co myślisz ze cos to da ?? przeciez nawet niebeda czytać twojego listu , a jak juz go przeczytaja to sie zapewne niezle usmieja....



AHA co to paczek , to bodajze do 2kg mozecie wysylac listem i wyjdzie to ok 7-8zł.

widze że jesteś zorientowany rzeczami, któe dzieją się na świecie !
nie ważne, każdy rozkmini na swój sposób !
pozdro i melanżowego piątku !

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

6 Ostatnio edytowany przez GANDZIOR (2008-03-22 13:54:32)

Odp: Akcja "Made in China"

Też mi się wydaje że walka z Chinami jest bezsensowna.To jest na tyle inteligentny naród że sami powinni coś z tym swoim łajnem zrobić tak jak my zrobiliśmy to w latach 80 na czele z Lechem smile

A co do ciuchów to niema nawet dwóch zdań że nasze Polskie Nervouski są 100 razy lepsze gatunkowo niż Sean John produkowany u żółtków smile Nawet tak znana i renomowana firma jak Nike robi masowo swój syf u Chinoli który w tamtym roku reklamowałem dwa razy dwie różne pary butów.Gówno i nic więcej !!!

Ale nie powiem też że np. z elektroniki mi nie pasują te tanie tandetne MP4 czy DVD za 100 zł smile

POZDRO i smacznego jajca

Thumbs up Thumbs down