Temat: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

UWAGA!!! W dniu 21.10.2007 NIEDZIELA.Jak myślę większość z was wie że odbędą się wybory parlamentarne.Obowiązkiem każdego z nas jest stworzyć sobie w tym kraju godziwą przyszłość,więc zachęcam wszystkich do uczestniczenia w wyborach jak przystało na prawdziwego Polaka i choćby dlatego żeby znów do władzy niedoszli zwierzchnicy moherowych beretek.

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Nie narzucając nikomu na kogo głosować, proponuję oddać głos na UPR z LISTY Ligi Prawicy Rzeczpospolitej wink

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Nie nie! UPR to oszuści i złodzieje! Namawiam wszystkich do głosowania na Partię Krasnoludków i Gamoni. W poprzednich wyborach pokonali nawet LPR.

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Co pokonali??? LPR??? LPR weszło do sejmu, a gamonie nie weszli... Dlaczego sądzisz ze UPR to oszuści i złodzieje? Pokaż dowód oszustwa i złodziejstwa!

Ale się nastukałem tequilą big_smile

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

ja tam glosuje na PO , dość mam kaczynskich...

HIPNOTAJZ MAJNDS !!

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Co pokonali??? LPR??? LPR weszło do sejmu, a gamonie nie weszli... Dlaczego sądzisz ze UPR to oszuści i złodzieje? Pokaż dowód oszustwa i złodziejstwa!

Ale się nastukałem tequilą big_smile

Wiem podupczyło mi się. Zawodnik z Krasnali i Gamoni kandydował w ostatnich wyborach prezydenckich i pokonał Giertycha - oto sprostowanie. A z oszustami i złodziejami to był tylko dżołk. wink

Cechuje nas pojęcie, którego nie znacie
My chcemy się bić - wy spierdalacie.

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Ja zagłosuje na mniejsze zło czyli PO  big_smile  A tak naprawdę to nie zależy mi na namawianiu każdego na jaką partię ma iść głosować. Jeśli ktoś chcę zagłosować na PO to niech głosuje,jeśli na PiS to niech też głosuje (niestety) jego wola.Głównie chodzi o to żeby nie doszło do tego samego co w poprzednich wyborach że wyniki były przybliżone obu partii. Ja tylko chce się dowiedzieć w jakim kraju żyje i wśród jakich ludzi.

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Jak się wybiore na wybory  to napewno zagłosuje na ekipe Janusza Korwina Mikke, koleś jest kozak;)

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Brawo za wybór big_smile. Pamiętaj lista nr 3. big_smile

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

10

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

nie jestem sam ;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

11

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Korwin  sad  BLEEEEEEE

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Jest Bleeeee bo?

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

13

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Trzeba stestowac Korwina, bo czuje ze warto:D reszta odpada, chlopy sie nie sprawdzili. Kaczki nam moga tylko dojebac:D

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

http://pl.youtube.com/watch?v=U7Wm5TJ59Oc krótki filmik dla tych co chcą głosować na PO, a i jeszcze jeden: http://pl.youtube.com/watch?v=fvmLzHWW-2Y

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

15

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Odbiegne troszkę od tematu, wkręcił mi się bit z tego pierwszego filmiku, wiecie moze kto go wykonuje i jak się zwie ten wałek???

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

16

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Klasyczny kawałek, zrobiony przez Mega człowieka Rob D. Kawałek pochodzi ze ścieżki dźwiękowej kultowego filmu MATRIX... ile pod to freestyli poleciało..... (wcale nie jest za szybki)

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

17

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Jest Bleeeee bo?

A no dlatego panie Esten że twój idol trzyma sztame z naziolami z LPR a ja pod taką władzą żyć nie chce.Poza tym program wyborczy UPR mnie nie przekonuje. Każdy kretyn może obiecać obniżenie podatków lecz nie w tym rzecz,bo podatki płaci sie na całym świecie np. w Anglii potrafią przyjebać takim podatkiem że głowa boli ale każdego na to stać bo pieniądze tam mają wartość więc tu chodzi o podniesienie płac.

A co do filmiku to podobał mi sie i to bardzo choć wstyd mi za to że w Polsce są takie akcje ale pokaż mi partie w której wszyscy posłowie są uczciwi. Jak znajdziesz to jesteś prze kozak.

JEBAĆ PIS JEBAĆ PO JEBAĆ UPR JEBAĆ LPR JEBAĆ LID JEBAĆ SAMOOBRONE JEBAĆ WSZYSTKICH i tak nie wierze w żadne słowo które wypowiedzą !!!

Thumbs up Thumbs down

18

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Mylisz się, nikt nie trzyma sztamy z nikim. Startują tylko na tej samej liście, i tylko dla tego, aby mieć pewność, że tym razem wejdą do sejmu. Dzielą ich różnice programowe i to czasami wręcz ogromne, choć mają kilka elementów wspólnych.

Oczywiście, że potrzebne są podatki, bo trzeba utrzymywać wojsko i policję i bardzo ograniczoną biurokrację, ale dzięki ograniczeniu tejże biurokracji, będzie można drastycznie obniżyć podatki.

Zasłaniasz się Anglią... dajesz ją jako dowód, że podatki muszą być, ale czy ktoś w programie UPR napisał, że podatku ma nie być? A jak już rzuciłeś Anglią to dowiedz się dlaczego jest taka bogata obecnie... Wszystko dzięki jednemu z polityków których tak mocno jebiesz... Nie chodzi o to, żeby się buntować, ale obrać prawidłowy kierunek. Nie odpowiada Ci żadna partią stwórz własną! Będziesz jedyny uczciwy? Jeśli tak to miliony zagłosują na Ciebie... tylko, że nikt Ci nie uwierzy w Twoją uczciwość... bo wszystkie partie są przecież nieuczciwe!

Udowodnij mi, że UPR jest nieuczciwe i że kłamie albo oszukuje!

Jestem prze kozak? Nie po prostu myślę, a nie buntuję się.

W ogóle to mnie śmieszy ta nagonka na Kaczyńskich, są be itd... tylko mi jakoś nic złego nie zrobili, wcale się nie mam gorzej niż przed ich rządami... co nie zmienia faktów, że ich program jest dla mnie nie do przyjęcia pod wieloma względami!

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

19

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

A przegapiłem jeszcze, że piszesz o podniesieniu płac, a napisz mi jak chcesz to zrobić, nie obniżając jej kosztów (PODATKÓW!).

Jeśli myślisz, że zwiększenie płacy minimalnej będzie rozwiązaniem, to się mylisz bo firmy zatrudnią mniej pracowników, bo ich nie będzie na to stać. A zatem pracę będą mieli tylko Ci co będą zapierdalali za dwóch, bo firma normę musi wyrobić, nawet przy mniejszej ilości pracowników.

Z pustego nikt nie naleje, a puste jest dlatego, że ponad połowę naszych pieniędzy odprowadzamy bezpośrednio do państwa, a resztę i tak oddajemy w dużej części (VAT, akcyza)

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

20

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Ja nie powiedziałem że obniżenie  podatków niema żadnego znaczenia,tylko że każdy kretyn potrafi to obiecać a nie w tym rzecz,trzeba jeszcze te obietnice spełnić. Reagan jak został prezydentem Stanów Zjednoczonych, pierwsze co zrobił to obniżył podatki i jak widać nie wyszło im to na złe bo każdy wie że to nakręca koniunkture.

Jeśli LPR z UPR weszło by w koalicje  to jest katastrofa jakiej nie widzieli
bo nie będą potrafili sie dogadać skoro twierdzisz że nie mają sztamy a jeśli podzielą się obowiązkami po równo to LPR tak namiesza że sie w pale nie mieści.A nie powiesz mi chyba że program LPR ci odpowiada?

Thumbs up Thumbs down

21

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Stany to równie piękny przykład jak Anglia. Brawo.

UPR zadeklarowało, że nie wejdzie w koalicje z LPR. Nie zrobi tego dlatego gdyż nie zaprzeda poglądów konserwatyno-liberalnych (http://pl.wikipedia.org/wiki/Konserwatywny_liberalizm).

Ich wspólny start ma ta celu zagwarantowania minimalnej ilości głosów, aby weszli do sejmu. Z częścią poglądów Ligi Polskich Rodzin się drastycznie nie zgadzam, ale w kilku mają rację, zresztą to samo mogę powiedzieć o programach niektórych innych partii.

Po wejściu do sejmu UPR będzie głosowało i działało według swoich poglądów. Nie złamali nigdy obiecanego słowa i dlatego zasługują na szansę.

Na marginesie Roman Giertych też jest słowny i nie przypominam sobie, żeby okłamał kiedykolwiek swoich wyborców, no ale z jego poglądami się nie zgadzam. On chce obniżania podatku dochodowego, UPR jego zniesienia, jak i zniesienia kilku innych... ale na to trzeba czasu i wiary obywateli, a pierwszym krokiem do tego jest wejście UPR do sejmu.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

22

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Prawda jest taka mój stary przyjacielu  smile

Ty mnie nie przekonasz do UPR chociażby za to że Korwin jest zwolennikiem kary śmierci  a ja ciebie do PO.

Jeszcze dodam żebyś nie myślał że nie mam szacunku do Korwina Mikke.

To bardzo mądry filozof (choć nie przepadam za filozofią) i człowiek energiczny,dynamiczny ale uważam że w momencie kiedy doszedłby do władzy wszystko by go przerosło i z niczym by sobie nie poradził.Ale go nie przerośnie bo nie uzbiera tylu posłów smile

Tak samo jak Giertych to jest Mądry gość choć ma trochę nacjonalistyczne poglądy,z tymże w jego wypadku nie umie rządzić bo jest jeszcze młodym i nie doświadczonym politykiem być może kiedyś zaistnieje.No i jest z niego kłamczuszek bo twierdzi że nie miał nic wspólnego z demonstracjami organizowanymi przez młodzież wszechpolską a ja wiem że miał  smile

Thumbs up Thumbs down

23

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

No cóż starałem się big_smile Mówi się trudno, wnioski wyciągną czytelnicy big_smile.

Kara śmierci super sprawa, zresztą większość społeczeństwa się jej domaga...

Szanuję twoje przypuszczenia o dojściu JKM do władzy, ale jak ja nie zobaczę to nie uwierzę.

No cóż Giertycha przemilczę,  nie jest w moim guście...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

24

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Hehe Romek Atomek.A po cholere kara śmierci nieraz były pomyłki,nie lepiej żeby taki gwałciciel czy psychopata,morderca gnił w puszce,sam na celi w paskudnych warunkach na dożywociu.Uwierz mi żeby spokorniał i wyrzuty sumienia by go zjadły.

To tak na koniec  smile

POZDRO

Thumbs up Thumbs down

25

Odp: W Y B O R Y P A R L A M E N T A R N E 2 0 0 7

Nie z czterech powodów:

1. Prawdopodobieństwo niesłusznej śmierci przez skazanie przez sąd jest nieporównywalnie mniejsze od prawdopodobieństwa niesłusznej śmierci w samochodzie, a jakoś nie zakazali poruszania się nimi.

2. Karta śmierci rzuca strach na przestępców, jest dobrym odstraszaczem

3. Gnicie w puszcze oznacza, ze musimy tego gnoja utrzymywać, ja go nie chcę utrzymywać i chyba nikt nie chce

4. Osoba skazana na dożywocie, może i tak zostać zwolniona wcześniej (zmiana rządu, ustroju, prawa), śmierć eliminuje ten problem. Przestępcy wiedzą, że dożywocie nie jest dożywociem, a śmierć jest śmiercią!

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."