1

Temat: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

Padł pomysł aby zlikwidować księge na stronie, tak aby ludzie zaczeli wpisywać się tu na forum. Zapraszam do głosowania w ankiecie.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

2

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

moim zdaniem jesli zamknie sie ksiege to bedzie mnie syfu jaki czasami ma miejsce a na forum taki post sie najwyzej usunie wink
Pozdrawiam

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

a ja tak sobie  mysle ze z głownej stronki można by usunąc jeszcze kupie/sprzedam/zamienie bo chyba nikomu to tak naprawde nie jest użyteczneNo i co ztym designem od dennisa?;-)

4

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

i w sumie przychylałbym się do waszych wypowiedzi, moze ktoś jeszcze sie wypowie w tym temacie?

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

5

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

no zgadzam sie z Pozytywem 8) dolozylbym jeszcze hydepark

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

Zdecydowanie zamknąć! 8)

Życie - do niego jestem przywiązany jak do swej łodzi Charon

7

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

Zamknij ksiege a moze wkoncu sie pozadek zrobi z tymi wpisami..pozdr

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

Rusz tą stroną www ;D Wyjebac ksiege, wjebac nowy design i wiecej materiału ;-)

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

9

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

WYPIERDOLIĆ KSIĘGE, NIE JEST DO NICZEGO POTRZEBNA!!!
Troche późno na to wpadliście. POZDRO!

10

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

No i księga poszła się paść, razem z systemem kupie sprzedam zamienie..., forum przejmuje te dwa systemy big_smile

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

11

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

"]Rusz tą stroną www ;D Wyjebac ksiege, wjebac nowy design i wiecej materiału ;-)


wiecej materialu by bylo gdyby za przeproszeniem i nie obrazajac nikogo nie bylo kastingu na kawalek nadajacy sie na stronke

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

12

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

wiecej materialu by bylo gdyby za przeproszeniem i nie obrazajac nikogo nie bylo kastingu na kawalek nadajacy sie na stronke

Jak bym umieszczał tu wszystko jak leci to po pierwsze brakło by mi miejsca, po drugie, za dużo gówna by tu leżało...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

13

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

:::RAP_iS_gUD_szit::: WIECEJ GÓWNA, A nie tylko te co tobie leza::::PEACE::::pzdr

Thumbs up Thumbs down

14

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

Znam estena i wiem że sprawdza numery na stronke nie pod kątem " czy mu leżą" a pod kątem "czy jest to warte opublikowania" .Niejest fizyczną mozliwoscią umieszczenia kazdego numeru an serwerze a pozatym liczy sie jakość a nie ilość. To esten załozyl tą strone ,to on tworzyl ją przez dłuuugie lata, pisał relacje ,dodawał fotki .martwił sie serwerem,zorganizował go itp.a czasem mi sei wydaje że jedyne co dzięki niej zyskał to hujowe wpisy na księdze gosci :?,miejscie dla neigo troche szacunku, popatrzcie jak długo istnieje ten portal.  To własnie JEGO sttonka i JEGO wybór czy wam sie to podoba czy nie. A że teraz ma mniej czasu niż w młodości wink  to normalne i mam nadzieje że to keidyś zrozumiecie .Pozatym zmneijszenie sie ilosci nowych dobrych pordukcji to nie wina Estena tylko braku nowego,dobrego materiału. Zaręczam was ze jesli tylko pojawi sie coś na poziomie (którego neiebendziecie sie wstydzić za pół roku że taki kawałek po necie lata) to dostanie sie to na stronke.ech rozpisałem sie no ale miałem taką wewnętrzną potrzebe.

15

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

spoko mam dla Estena szacunek bo to jest jedyna stronke oswiecimskiego HH wiec szacunek jak najbardziej sie nalezy... smile  poszedlem za jego rada i mamy nowy temat gdzie mozna zalaczac kawalki na serwerze wiec problem niejako zostal zarzegnany smile pozdrawiam

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

16

Odp: Likwidacja księgi gosci na rzecz wpisów w nowym forum

Jebać księge gości, więcej ludzi na forum!! tyle Pozdrowienia i smacznego jaja  smile

Thumbs up Thumbs down