1

Temat: Nowe forum...

Witam wszystkich, zdecydowałem się na utworzenie forum phpbb, z braku czasu pozwalającego na zarządzanie stroną, mam nadzieję że pomorzecie zrobić z niego kompedium wiedzy o tej scenie, jestem otwarty na wszelkie pomysły związane z tym forum, to od nich bedzie zależeć jak ma wyglądać.

Pozdrawiam.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

2

Odp: Nowe forum...

ESTEN WYSłAł BYM CI KILKA NOWYCH ZDJEC BO SAME STAROCIE TUTAJ MAMY!!!! A CHłOPAKI CIąGLE NAPIERDALAJA!!!PODAJ MI ADRES NA KTóRY MOGE CI TO WYSłAC.POZDRO.

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: Nowe forum...

Problem jest w tym ze nie ma kto tych zdjęć dodać sad ja nie mam czasu poprostu

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

4

Odp: Nowe forum...

DOBRA ROZUMIEM.ALE WSZYSTKICH GLODNYCH DOBREJ ROZPIERDUCHY ZAPRASZAM NA NASZA STRONE!!!GRAFFITI ZYJE NADAL W NASZYM MIESCIE TYLKO OCZY DO OKOłA GLOWY LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Nowe forum...

Esten to niewiem ile zajmuje wrzucenie fotek na serwer 3 godziny ? tyle co napisanie 2 postów , jak niemasz czasu daj komus hasło do ftp i po problemie a napewno w tedy strone bedzie aktualizowana często.

ema

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Nowe forum...

Nie wiem czy wiesz ale już nie raz szukałem osoby która zajełaby się prowadzeniem strony, wtedy dołączył Belo... ale teraz też nie ma czasu... wrzucić zdjęcia na FTP to pryszcz, gorzej z ich umieszczeniem na stronie... ja nie mam wolnych 3h sad

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

7

Odp: Nowe forum...

Dużo ludzi sie wypowiada na forum , dużo chce żeby hip-hop w oświęcimiu coś  osiagnal , moze oni sie tym zajma ?
Napewno znalazla by sie na forum osoba ktora moze sie zaopiekowac www.

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Nowe forum...

Od dawna czekam na propozycje..... To forum powstało główne dlatego że ich nie było...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

9

Odp: Nowe forum...

Nudzi mi sie z deka dlatego pisze...tylko nie wiem czyu bedziecie chcieli pisac z dziewczyna... wink  jak tak to napiszcie cos jak bede na necie to odpisze bo w domku niestety nie mam neta sad

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Nowe forum...

Jak będziesz pisała coś sensownego to pewnie ci odpiszą o dupie maryny pewnie się nikomu nie będzie chciało...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

11

Odp: Nowe forum...

gośka nierób offtopa

Thumbs up Thumbs down

12

Odp: Nowe forum...

to paaaa...nikt mnie tu nie chce!

Thumbs up Thumbs down

13

Odp: Nowe forum...

No i mamy kolejną zmianę. Zmiana serwera oraz silnika forum z phpBB do PunBB. Niestety ale phpBB to kobyła i sądzę że wcale nie jest potrzebna nam do szczęścia

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

14 Ostatnio edytowany przez skn_osw (2007-10-31 08:59:00)

Odp: Nowe forum...

pierwsza rzecz - nie ma polskich znakow, ale zobaczymy dziala reszta kolejny krok do osiagniecia celu... kumaci wiedza o co cho

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

15

Odp: Nowe forum...

Polskie znaczki są, zmień język w ustawieniach.

Jeśli zauważycie jakieś błędy/problemy, to proszę o info będziemy je usuwać na bieżąco.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

16

Odp: Nowe forum...

Proponuję dodać na forum dział download lub coś do wrzucania kawałków a gwarantuję że na bieżąco będę zapełniał smile
I proponuję też jakiś czat albo  ShoutBox..

Thumbs up Thumbs down