Temat: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

Po 10 latach WFD wraca na scene... co sadzicie o nowej plycie ? wink

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

dla mnie wypas, klimat ten sam, tak jakby z tą samą zajafką nagrywali to tyle,że 10 lat później. i tu wielki props, bo ciężko takie coś teraz zrobić. kawałek już od 99 płynę brzmi przecież tak jakby był dekadę temu nagrany ale realizowany przed jakiegoś geniusza z wiedzą z dziś. jest klimat, jest klasycznie, bo dużo nawiązań do pierwszego krążka, jest zabawnie, bo skity o keny wescie czy budce z kebabem kręcą grubą bekę.  oczywiście tekstowo nie zaskakuje, ale chyba o to chodziło ? z resztą Tede sam mówił, że numery były nagrywane na zajafce, bez jakiegoś grubszego zastanowienia. Mi swoją jazdę sprzedali, udany powrót. Potwierdzenie, że jest to fundament tej sceny. ave.

" Now you come to me and you say : " DeWu , give me justice " , but you don't even ask with respect.
You don't offer friendship. You don't event think to call me Good raper.  "

Hip hop łamie mi serce kiedy patrzę na Was...

3

Odp: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

dla mnie to gdyby nie bity, nie bylaby taka dobra wink
postarali sie chlopaki
wlasnie dzisiaj widzialem Tedego w reklamie nowego odcinka jakiejs tam Niani na TVN

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

A na koncercie ktoś był w MEGA?

To wszyscy Ci co Hip-Hop w sercach mają, szacunek dla wszystkich co przy tym trwają!!!

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

Ja się strasznie jaram WFD. Czekam na jakiś koncert w niszy

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

Ci goście co organizują tam koncerty chcieli  WFD zaprosić..tylko Ci panowie biora bardzo dużo haisu a ludzi którzy by tam na nich przyjechali jest bardzo mało..

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Warszafski Deszcz - Powrocifszy

co racja to racja ;(

Thumbs up Thumbs down