Temat: pilne!!!!

mam do was pyt jestem w trakcie tworzenia własnej strony i potrzebuje jakiegos playerka
ktory jest podobny cos do winampa ze moge tracki zmieniac stopowac puszczac znowu itd itp
ale to musi byc taki player ktory bd mogl zamontowac na własnej stronie
czyli musi miec jakis kod wygenerowany
zna ktos jakis???

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: pilne!!!!

nie znam, a nie lepiej założyćci myspace

"Ciężko przyszło łatwo nie pójdzie- co zdobyłeś w trudzie tak po prostu nie morze uciec. To nie są rzeczy- to umiejętności ludzie- to są te sprawy do których wiem że wrócę"

Thumbs up Thumbs down

3

Odp: pilne!!!!

Jest tego mnóstwo  wpisz w google poprostu  "flash mp3 player". Jeśli chodziło by o minimalistyczny player to polecam
ten : http://www.macloo.com/examples/audio_player/  - ale on nie ma żadnej kontroli prawie poza pauzą.
A w celu playerów sterowalnych bardziej  to polecam serwer box.net na który można zauploudować swoje pliki mp3 ( w wersji darmowej do 10 mega na plik) i stworzyć flashowy player do umieszczenia na stronie - coś takiego jak na moim myspace'ie.

4

Odp: pilne!!!!

a moglbys zapodac mi kod generujacy juz zebym mogl go tylko na stronke wkleic i opisac jak to dziala bo mi net nawala
z gory thx

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: pilne!!!!

a tak swoja droga to juz w sobote katowice czekaja freestyle!!!

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: pilne!!!!

benyosw napisał/a:

a moglbys zapodac mi kod generujacy juz zebym mogl go tylko na stronke wkleic i opisac jak to dziala bo mi net nawala
z gory thx

to musisz sobie wygenerować już sam - po uploadzie mp3jek do któregos folderu naciskasz ikonkę po prawej od folderu i wybierasz "get a widget" - tam ustalasz wielkość playera i jego rodzaj jaki rodzaj listy będzie się uruchamiać - a poniżej uzyskujesz kod.

7

Odp: pilne!!!!

dzieki

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: pilne!!!!

<embed src="http://wwww.twojastrona/plik.mp3" type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/Downloads/Contents/MediaPlayer/ "width="300" height="50" autostart="1"showcontrols="1" showstatusbar="1" showdisplay="0" autorewind="0" enablecontextmenu="0"></embed>

mam takiego playerka na stronie i jak mam na nieo jakies tracki wgrac bo niezbyt sie orientuje w takich spawach
za udzielenie informacji wielkie dzieki

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: pilne!!!!

To nie jest playerek a windows media player powinien czytać playliste, ale są to tylko moje domysły

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

10

Odp: pilne!!!!

no właśnie Esten, a może jakiś player na 32-600, materiału w osw jest już na pare dobrych godzin, co wy na to?

nie trzeba być większym żeby wygrać - wygrywali mali
nie trzeba siać strachu by cię szanowali
głupi zrobią wszystko żeby wszyscy się ich bali
to nie szacunek - to paraliż

11

Odp: pilne!!!!

Pomysł nie jest głupi, aczkolwiek jest jeden problem techniczny: transfer. Musiał bym hostować wszystkie mp3 na serwerze, co niestety zwiększy koszty utrzymania strony, a niestety szkoda mi jeszcze więcej dopłacać do hostingu.

Rozwiązanie jest proste, wrzucić wszystkie albumy na last.fm, tam jest playerek i można go przenieś na www. Ewentualnie na inny serwis niż last.fm  który umożliwia hostingowanie mp3 z playerem.

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."