Temat: Jaki przedwzmacniacz?

Siema, mamy z kumplami plany na zakup majka Shure c606 i do tego jakikolwiek przedwzmacniacz. Chodzi nam o stosunkowo niska cene. Chcemy to do nagrywki domowej, bez zadnego wydziwiania (na poczatek:D) Wszedlem na allegro i wyczailem cos takiego  http://allegro.pl/show_item.php?item=498303706  I tu pytanie: oplaca sie kupic cos takiego na poczatek czy raczej poczekac na przyplyw hajsu big_smile z gory dzieki za odpowiedz

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

Sprzętowo już wybiegłem z obiegu, ten z allegro wydaje się, że powinien spełnić wasze oczekiwania i jakość powinna być zadowalająca...

"...Yo son, hold your horses Retreat from the streets and count your losses..."

3

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

Spoko, raczej nie chodzi nam o jakies cuda tylko zeby za bardzo nie bylo szumu i niepotrzebnych dzwiekow  w tle... dzieki

Thumbs up Thumbs down

4

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

powiem ci tak jesli dynaiczny mikro to ten przedwzmacniacz bylby spoko ale jesli chodzi o cos konkretniejszego to wiecej hajsu trzeba wylozyc
ale jesli jestes zainteresowany to zerknij na ten mikser on jest do majkow dynamicznych
http://www.allegro.pl/item520970340_beh … _nowy.html
w korzystnej cenie jest

Thumbs up Thumbs down

5

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

No wlasnie z hajsem problem chociaz ten ten byl by dobry, jeszcze musze wyczaic troche po necie i pozniej sie zobaczy, narazie dzieki rade

Thumbs up Thumbs down

6

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

Widze ze sie troche spoznilem na ten sprzet, co beny? Moglbym teraz wlasnie kupic cos za rozsadna cene do 100zl, jesli ktos ma cos typu tego od beny'ego to ja chetnie

Thumbs up Thumbs down

7

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

nom spuzniles sie  a niechcesz majka kupic bo mam na sprzedaz dynamiczny
z k&k dziala za pomoca kabla ale rowniez bezprzewodowo
przy majku masz odbiornik kabel 3,5m baterie przejsciowke z duzego na mini jacka
moge zgolic za 50zl

Thumbs up Thumbs down

8

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

no za 50zl to sie oplaca
w sumie to chyba sie przyda big_smile
w prawdzie dopiero kupile Shure c607, ale na pol z kumplem
jak sie kontaktowac ?  gg podasz?

Thumbs up Thumbs down

9

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

w sumie to widzialem taki sam jak masz w swoich aukcjach na allegro za 23zl na kup teraz
a jakosciowo rozni sie nagrywanie tym od np Shure c607?

Thumbs up Thumbs down

10

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

jakosciowo sie rozni nagrywanie moje gg to 11452174
jc to pisz
jak chcesz cos wiecej wiedziec

Thumbs up Thumbs down

11

Odp: Jaki przedwzmacniacz?

sory ze sie nie odzywam ale net mi sie w domu zepsul...
siedze teraz w szkole -.-

Thumbs up Thumbs down